توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431363
قلعه‌نویی: به کی‌روش زنگ می‌زنم، او و برانکو شام میهمان من
بخش ورزشی الف،14دی95
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من از کی‌روش کوچکترم و با او تماس می‌گیرم و دعوت می‌کنم که در نشست ۳ نفره با برانکو به همه مسائل پایان داده و یک تصمیم مناسب برای پایان دادن به اختلافات بگیریم.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶
به گزارش تسنیم، امیر قلعه‌نویی در مورد اختلاف به وجود آمده بین کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ گفت: به نظر من باید در یک جلسه 3 نفره با حضور من، کی‌روش و برانکو همه سوءتفاهمات و اختلافات کنار گذاشته شود. متاسفانه این اختلاف به وجود آمده نه تنها حاصلی ندارد بلکه باعث می‌شود که دودش به چشم فوتبال کشورمان برود. 

وی در مورد بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس به ایران با صلاحدید کارلوس کی‌روش عنوان کرد: وقتی این خبر را شنیدم ناراحت شدم. البته به کی‌روش حق می‌دهم چرا که او قطعا به موفقیت تیم ملی فکر می‌کند و هدفش خوشحال کردن همه هواداران فوتبال است. چنانچه تیم ملی موفق باشد همه ما موفق می‌شویم و به این خاطر باید از تیم ملی حمایت کنیم، من همین‌جا اعلام می‌کنم حاضرم کی‌روش و برانکو را به شام دعوت کنم. من از کی‌روش کوچکترم و با او تماس می‌گیرم و دعوت می‌کنم که در نشست 3 نفره به همه مسائل پایان داده و یک تصمیم مناسب برای پایان دادن به این اختلاف بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه برانکو گفته اردوی دبی در برنامه ارائه شده به باشگاه‌ها پیش از شروع فصل نبود، گفت: در آن مقطع مدیرعامل‌ برخی باشگاه‌ها مشخص نبود و برخی سرمربیان تیم‌ها نیز تعیین نشده بود. به هر حال وقتی سازمان لیگ آن برنامه‌ها را مکتوب به باشگاه‌ها ارائه داد باید مکتوب هم جواب می‌گرفت ضمن اینکه اردوی امارات در آن برنامه نبود. به هر حال باید به این حرف‌ها پایان داد. به برانکو حق می‌دهم که دوست دارد ملی‌پوشانش را در اختیار داشته باشد. 2 سال پیش من از این موضوع صددرصد نه، هزار درصد ضربه خوردم.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا موافق برگزاری اردوی 10 روزه در این مقطع است، خاطرنشان کرد: اگر خودم قرار باشد تیم را به اردوی 10 روزه ببرم قطعا 2 بازی تدارکاتی برای تیم درنظر می‌گیرم اما اگر بازی تدارکاتی نباشد اردو فایده ندارد.

وی در واکنش به اظهارات علی پروین که گفته اختلاف بین کی‌روش و برانکو باعث خواهد شد بازیکنان متضرر شوند، اظهار داشت: من به عنوان شاگرد پروین با نظر او موافقم. به نظر من بزرگان فوتبال‌مان از جمله حشمت مهاجرانی و علی پروین باید در این زمینه پادرمیانی کرده و به هر شکلی که شده اختلاف بین سرمربی تیم ملی و باشگاه‌ها را حل کنند.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه برانکو گفته ملی‌پوشان تیمش با اضافه وزن از اردوی تیم ملی برمی‌گردند و آیا او با این نظر موافق است یا نه؟ یادآور شد: آنچه مسلم است تمام ملی‌پوشان با جان و دل برای تیم ملی بازی می‌کنند و الحق و الانصاف ملی‌پوشان ما وقتی از تیم ملی برمی‌گردند با جان و دل برای ما بازی می‌کنند. ملی‌پوشان پرسپولیس هم همینطور، آنها هم وقتی برمی‌گردند برای تیمشان با تمام وجود بازی می‌کنند. 

قلعه‌نویی که با رادیو ورزش صحبت می‌کرد، با اشاره به وضعیت تیمش در نقل و انتقالات تیمش عنوان کرد: متاسفانه اخیرا هجمه‌ای علیه من و آجورلو در شبکه‌های اجتماعی راه افتاده که خوب نیست. ما هم با توجه به وضعیتی که داریم باید در نیم فصل تقویت شویم. به هر حال تیم‌هایی مثل تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال بازی‌هایشان پخش مستقیم می‌شود و اسپانسر چند میلیاردی در اختیارشان قرار می‌دهد که طبیعی است باید خود را به بهترین شکل تقویت کنند، ما هم همین‌کار را انجام می‌دهیم. 

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا در نیم فصل تیمش بازیکنی خواهد گرفت یا نه، اضافه کرد: اول باید بیبنیم جاسم کرار و سروش رفیعی بعد از بازگشت به تبریز چه تصمیمی خواهند گرفت. در صحبت‌هایی که با آجورلو داشتیم قرار بر این شد او پس از بازگشت کرار و رفیعی جلساتی با آنها برگزار کند و بعد از تکلیف آنها با تیم مشخص شد معلوم می‌شود که ما بازیکن جدید خواهیم گرفت یا نه.
 
کلمات کلیدی : امیر قلعه‌نویی+برانکو+کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.