توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404282
حزب‎الله: تا پاکسازی کامل سوریه، هستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۲
حزب الله لبنان اعلام کرد که حضور نیروهایش در سوریه تا پاکسازی این کشور از تروریست‌های تکفیری ادامه خواهد یافت.
به گزارش العالم، شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد؛ تا زمانی که تکفیری ها در سوریه باشند، حزب الله نیز خواهد بود.
قاسم در دیدار با خانوادۀ سردار شهید حاتم حمادی که چند روز پیش در سوریه به شهادت رسید، گفت: حزب الله در سوریه با کمک متحدانش مقابل مستکبرین جهان ایستاده است و اجازه نخواهد که نظام دمشق سرنگون شود و نظامی طرفدار اسرائیل در سوریه روی کار بیاید.
معاون دبیرکل حزب الله در این دیدار که در حسینیه منطقه القماطیه در غرب لبنان برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان می دانند که دستاوردهای حزب الله و متحدانش در سوریه همیشه چشمگیر بوده است و این دستاوردها، فریاد و اعتراض آنان را موجب شده است. ما به هر قیمتی در سوریه با دشمنان محور مقاومت خواهیم جنگید و این کشور را به دست تکفیری ها نخواهیم داد.
معاون دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد: ما اجازه نخواهیم داد که تکفیری ها در سوریه به آمال و آرزوهای خود دست بیابند، زیرا حزب الله جوانانی دارد که خود را برای حمایت از محور مقاومت وقف کرده اند.
شیخ قاسم افزود: ما می دانیم که حل بحران سوریه به تأخیر افتاده است و شاید بیش از این نیز به تأخیر بیفتد، اما اگر دشمنان تصور می کنند که می توانند حزب الله را در سوریه از پای دربیاورند، باید بدانند که ما از پا در نمی آییم و از فداکاری نمی ترسیم و هر قدر عرصه بر ما تنگ تر شود، نیروهای فداکار بیشتری را وارد صحنه می کنیم.
 
کلمات کلیدی : حزب الله+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.