توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397542
راشاتودی: نتانیاهو قصد حمله به تاسیسات ایران را داشت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
پایگاه راشاتودی نوشت که پس از مرگ «شیمون پرز» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونستی نقل قولی از او در رسانه منتشر شده مبنی بر اینکه «بنیامین نتانیاهو» قصد حمله به تأسیستات هسته ای ایران را داشته است اما پرز مانع این حمله شده است.

به گزارش میزان؛ پایگاه راشاتودی نوشت: پس از مرگ «شیمون پرز» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونستی نقل قولی از او در رسانه ها منتشر شده مبنی بر اینکه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر کنونی رژیم صهیونستی قصد حمله به تأسیسات هسته ای ایران داشته است اما پرز مانع حمله شده است.

راشاتودی تودی می نویسد که این نقل قول مدعی است که در مصاحبه ۲۴ آگوست ۲۰۱۴ «شیمون پرز» در پاسخ به این سوال که مهمترین دستاورد دوران نخست وزیری او چیست می گوید: زمانی که کشورهای جهان و ایران سرگرم گفت وگو درباره برنامه هسته ای ایران بودند نتانیاهو قصد حمله به ایران را داشت اما او شخصاً مانع تصمیم «نتانیاهو» برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران شده است.

«شیمون پرز» در این‌باره اضافه می کند: نمی خواهم وارد جزئیات شوم اما باید به شما بگویم «نتانیاهو» مصمم بود که به ایران حمله کند و من او را منصرف کردم، به او گفتم پیامدهای حمل به ایران فاجعه‌آمیز خواهد بود.

روزنامه «جروزالم پست» مدعی شده است که «شیمون پرز» خواستار این شده بود که این مصاحبه را تنها پس از مرگ او منتشر کنند.
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی +نتانیاهو + تاسیسات ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.