توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428853
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
کنسرت «پری‌زاد» بنیامین بهادری یکشنبه 5 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت.
 
به گزارش، موسیقی ما، کنسرت «پری‌زاد» بنیامین بهادری یکشنبه 5 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت. این خواننده ابتدای کنسرت خود را با آهنگ فیلم سلام بمبئی یعنی «یه بار دیگه اشتباه کن» آغاز کرد تا قطعات این فیلم برای نخستین بار در کنسرت بنیامین به صورت زنده اجرا شوند و با همخوانی دوستداران بنیامین توام شود.
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین

عاشق شدم، کجای دنیای و آشوب سه قطعه‌ای بودند که بنیامین در ابتدای کنسرتش پس از قطعه «یه بار دیگه اشتباه کن»، پشت سر هم خواند و پس از اجرای این قطعات رو به حاضران در سالن گفت: «سلام به همه عشاق تهرانی. کسی که در این روز وسط هفته و این ساعت از روز و از همه مهم‌تر این هوای بارانی و مه، به این کنسرت آمده حتما عشقی عمیق در زندگی‌اش دارد. خوشحالم که در این موقعیت با هم قرار است لحظات عاشقانه‌ای را تجربه کنیم.»

 همخوانی در شناسنامه

تنگ غروب، مدار، تله پاتی، لیلی در پائیز و خاطره‌ها قطعات بعدی کنسرت بنیامین بودند و این خواننده به رسم تمام برنامه‌هایش در هنگام اجرای قطعه «شناسنامه» از همه حاضران خواست که با او در این قطعه همخوانی کنند و اواخر این اثر را نیز به قطعه قدیمی «ای که توئی همه کَسَم» وصل کرد تا همخوانی جالبی با همراهی دوستدارانش در این بخش داشته باشد.
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین 
 
 
اجرای قطعه «منو ببخش» که یکی از ماندگارترین آثار با صدای «ناصر عبداللهی» و آهنگسازی بنیامین بهادری بود، سوپرایز ویژه این خواننده برای دوستدارانش بود که به نوعی ادای دین و ادای احترام به این خواننده قدیمی پاپ در کشور به حساب می‌آمد. بنیامین پس از اجرای این اثر از همه حاضرین در سالن خواست که برای «ناصریا» و یاد و خاطرات خوبش دست بزنند.

به یاد نیما وارسته

در بخش‌هایی از این کنسرت نیز تصویر و آوای ویلن مرحوم «نیما وارسته» پخش شد که بنیامین در این لحظه گفت: «الان که تصویر نیما وارسته را دیدم، احساس کردم که چقدر دلم برایش تنگ شده است. آنقدرها برای من اهمیت ندارد که او امروز روی صحنه نیست. چون اعتقاد دارم او با موسیقی‌اش همیشه در یادها مانده و می‌ماند.
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین 
 
 
نیما بهترین تنظیم کننده و بهترین نوازنده ای بود که با هم کار کردیم و مثل تشویق جانانه‌ای که برای «ناصریا»از سالن شنیدم، می‌‌خواهم همان قدر محترم و قوی برای نیما وارسته دست بزنید.» دوری، آدم آهنی، عشق داغ من، هفته عشق، عشق احساسه، لکنت و اجرای مجدد قطعه «تله پاتی» انتهای کنسرت «پری‌زاد» بنیامین را تشکیل دادند.

 اعضای ارکستر

محمد موجرلو، استیو آوانسیان، علی موسوی، کیوان فرشید نیا و آرش احمدی نوازنده‌های ارکستر «بنیامین موزیک» را تشکیل می‌دادند که «علیرضا میرآقا» رهبری این ارکستر را برعهده داشت. این کنسرت تحت امتیاز موسسه آوای باران و به تهیه کنندگی منوچهر حسنی روی صحنه رفت.
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین 
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین 
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین 
 
حضور پررنگ ناصریا در کنسرت بنیامین
 
کلمات کلیدی : کنسرت + موسیقی + بنیامین بهادری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.