نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443559
۹۰ درصد بازار گوشی تلفن همراه ‌ در اختیار قاچاق است‌
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون ۹۰ درصد گردش مالی بازار موبایل در اختیار قاچاق است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۵۵
رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: هم اکنون 90 درصد بازار گوشی تلفن همراه که حدود 2000 میلیارد تومان گردش مالی دارد در اختیار کالاهای قاچاق است.

وی ادامه داد: اکثر این گوشی‌های قاچاق از مبادی غیررسمی وارد کشور می‌شوند و لذا خدمات مورد نیاز در حوزه پشتیبانی و تعمیرات نیز برای آنها انجام نمی‌شود.

نماینده مردم سبزوار با اشاره به لزوم ورود برندهای تلفن همراه به داخل کشور، خاطرنشان کرد: این شرکت‌ها باید در داخل کشور سرمایه‌گذاری داشته و نمایندگی ایجاد کنند تا فعالیت آنها وجهه قانونی داشته باشد اما با توجه به اینکه واحدهای تولیدکننده برای تولید در ایران رغبتی ندارند به ناچار باید رجیستری انجام شود.

سبحانی‌فر تأکید کرد: همچنین اجرای طرح باندلینگ نیز یکی از اقدامات بسیار مؤثر است که می‌تواند در این حوزه اثرگذار باشد.

وی خاطرنشان کرد: اپراتورهایی که هم اکنون در کشور فعال هستند باید برای ترغیب مردم به خرید گوشی تلفن همراه با خط اقداماتی را در دستور کار خود قرار دهند.
 
 
کلمات کلیدی : گوشی+تلفن همراه+قاچاق کالا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۵:۳۵
دیروز پرتقال گرفتم با ظاهری عالی اما،داخلش خشک بود و یخ زده متاسفانه ابروم جلوی مهمونام رفت.خدا انصافتون بده که میدونین و عرضه میکنین. (4156652) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.