نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503958
ساداتی‌نژاد: شأن وزارت علوم این بود که روحانی برای آن وزیر معرفی کند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:شأن و جایگاه وزارت علوم این بود که رئیس جمهور اهتمام ویژه‌ای به این مسئله داشته باشد و نام وزیر پیشنهادی علوم در لیست وزرا نیز دیده می‌شد.

سیدجواد ساداتی نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با دانشجو، با اشاره به کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم اظهار داشت: انتظار ما این بود که در لیست اسامی وزرای پیشنهادی نام وزیر پیشنهادی علوم هم باشد چرا که این عدم معرفی کار را برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها سخت می‌کند.

وی تاکید کرد: شأن و جایگاه وزارت علوم این بود که رئیس جمهور اهتمام ویژه‌ای به این مسئله داشته باشد و نام وزیر پیشنهادی علوم در لیست وزرا نیز دیده می‌شد. 

ساداتی نژاد در بخش دبگر سخنانش با اشاره به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش یادآور شد: با توجه به برنامه‌های اعلامی بطحایی، وزیر پیشنهاد آموزش و پرورش به نظر می‌رسد وی شرایط بهتری نسبت به وزرای پیشین این حوزه داشته باشد.

نماینده مردم آران و بیدگل بیان داشت: آموزش و پرورش یکی از دستگاه‌های مهم کشور است چرا که آینده ممکلت در حوزه انسانی به این سیستم برمی گردد که متاسفانه در طول دوره‌های گذشته شرایط خوبی نداشته و وزرایی که پیشتر برای این سمت رای آورده اند نتوانستند توفیقات لازم را در این بخش به دست آورند. 

وی تصریح کرد: امیدواریم بطحایی بتواند با استفاده از ظرفیت خبرگان و افراد توانمند در وزارت آموزش و پرورش مسائل را بهبود ببخشد و با تعامل بهتر با مجلس شورای اسلامی مشکلات این بخش را حل نماید. 

ساداتی نژاد در پایان با بیان اینکه حل مشکل پاداش به معلمان و حق التدریسان کمک مجلس به دولت بود چرا که در لایحه دولت این موضوع دیده نشده بود، خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که در کمیسیون تلفیق دیده شد توانستیم کمبود اعتبارات را فراهم کنیم بنابراین امیدواریم در تعامل نزدیک دولت با مجلس، این مشکلات حل شود.
 
کلمات کلیدی : ضیا هاشمی + مجلس + وزارت علوم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۵:۱۰:۴۳
وقتی در دقيقه نود، کانيدای وزارت جا ميزند، روحانی چه کاری ميتونه بکنه؟ (4528771) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.