نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504894
آیت الله نوری همدانی: خدمات دولت به مردم معرفی شوند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹
آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه مردم باید از خدمات دولت آگاه باشند گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای معرفی این خدمات است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، آیت‌الله نوری همدانی در دیدار استاندار قم با وی که در آستانه هفته دولت صورت گرفت، در سخنانی بر ضرورت تلاش مسئولان برای پیگیری طرح‌های نیمه تمام تاکید کرد.

این مرجع تقلید استفاده صحیح از منابع طبیعی برای توسعه کشور و استان را خواستار شد و تاکید کرد: باید از همه امکانات موجود در این راستا بهره گرفته شود.
آیت‌الله نوری همدانی با توجه به در پیش بودن هفته دولت، ضرورت اطلاع‌رسانی خدمات دولت به مردم در این هفته را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: آگاهی مردم نسبت به این خدمات موجب اعتماد به نظام و افزایش اقتدار جمهوری اسلامی خواهد شد.

استاندار قم نیز با تسلیت شهادت امام محمدتقی(ع)، گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان استان قم ارائه نمود و به تشریح برنامه‌های هفته دولت پرداخت.
وی با اشاره به تعامل بسیار خوب بین مسئولان استان اضافه کرد: پرداخت بدهی 7000 میلیارد ریالی دولت به شهرداری و نیز حل مشکل فرودگاه قم نتیجه ی این تعامل است.
 
 
کلمات کلیدی : آیت الله نوری همدانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۲ ۰۰:۲۵:۲۸
خدمات دولت باید توسط مردم احساس شوند. (4532198) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.