توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 359490
تیراندازی به اتوبوس حامل گردشگران در فرانسه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲
تیراندازی به یک اتوبوس حامل گردشگران اهل جمهوری چک در فرانسه ۶ مجروح برجا گذاشت.

به گزارش فارس، بنابر اعلام منابع آگاه فرانسوی، یک اتوبوس حامل ۷۵ گردشگر اهل چک از جمله گروهی از دانش‌آموزان شب گذشته در حین عبور از منطقه دروم در جنوب شرقی فرانسه دو مرتبه هدف تیراندازی قرار گرفت.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، در جریان این تیراندازی ۶ مسافر این اتوبوس به واسطه شکستن شیشه‌های اتوبوس مجروح شدند که یکی از آنها از ناحیه چشم دچار جراحت شد.

این خودرو که از اسپانیا به سمت جمهوری چک در حرکت بود، ابتدا مورد اصابت گلوله از سمت جلو قرار گرفت و شیشه جلوی خوردو شکست و پس از آن نیز شلیک دوم منجر به شکستن شیشه عقبی خودرو شد.

طبق نخستین اطلاعات حاصله، عامل تیراندازی از سلاح و گلوله استفاده کرده اما موضع وی و مکانی که او از آنجا اقدام به تیراندازی کرده مشخص نیست.

بنابر اعلام منابع فرانسوی، تمامی مسافرانی که در بیمارستان بستری شده‌ بودند از بیمارستان مرخص شده و به کشور خود بازگشته‌اند و محل وقوع تیراندازی نیز هم‌اکنون تحت کنترل امنیتی کامل قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.