نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445232
زمان واریز عیدی و حقوق دو ماه پایانی سال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
آن‌طور که رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داده، حقوق و عیدی کارکنان قبل از اتمام بهمن‌ماه واریز می‌شود. در عین حال که تسویه کامل حقوق در سال جاری تا ۲۰ اسفند انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، کارکنان دولت برای امسال حدود ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان بر اساس مصوبه هیات وزیران عیدی دریافت خواهند کرد. در حالی به طور معمول عیدی کارکنان همزمان با حقوق بهمن‌ماه واریز می‌شود که نوبخت- رئیس سازمان برنامه و بودجه- نیز در آخرین اظهارنظر خود عنوان کرده که عیدی و حقوق بهمن تا قبل از اتمام این ماه قرار است که به حساب کارکنان واریز شود.

بر اساس مصوبه هیات وزیران دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح و قوه قضاییه و سایر دستگاه‌های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه دارند به کارمندان خود اعم از رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت و همچنین اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که به طور تمام وقت اشتغال دارند، مبلغ ثابت ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان را نسبت به مدت تمام وقت در سال جاری به عنوان پاداش آخر سال از محل بودجه مصوب پرداخت کنند.

همچنین پرداخت پاداش آخر سال به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنها در سال جاری بوده و در هر حال میزان عیدی این افراد از ۵۰ درصد رقم عنوان شده کمتر نخواهد بود.

از سوی دیگر روال بر این بوده که معمولا حقوق اسفندماه کارکنان، چند روز زودتر از موعد معمول پرداخت می‌شود و ظاهرا قرار است بر اساس توافقی که بین دولت و خزانه انجام شده، حقوق ماه پایانی سال تا ۲۰ اسفندماه کاملا تسویه شود. با توجه به هزینه‌های موجود پایانی سال و همچنین نوروز که پیش روی مردم قرار دارد، در کنار تسویه‌های حقوقی که انجام می‌شود یارانه اسفند نیز زودتر از ماه‌های دیگر پرداخت خواهد شد. این در حالی است که یارانه در ۲۶ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
 
کلمات کلیدی : عیدی کارگران + پاداش + حقوق
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۲:۰۲:۲۵
با تشکر از مسئولین که به فکر ما کارمندان هستند (4162552) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۴:۰۴:۰۱
تو تشکر نکنی کی تشکر کنه اخه ۷۸۰ را بدیم چه والا خجالت داره (4162812) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۹:۴۲:۳۱
۷۷۰۵۰۰ تومان (4163630) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۲۱:۵۹:۲۲
با این عیدی هر کاری میخواهی انجام بده فقط اسراف نکن. (4163870) (alef-11)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۳:۱۲:۱۴
پس بازنشستها چی ؟ هیچ معلوم نیست بریم بمیریم بهتره (4162661) (alef-3)
 
معلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۹:۱۴:۳۶
پنج ماهه ریالی برای اضافه تدریس دریافت نکردیم،هیچ نهادی مثل آموزش پرورش نیست،ادارات دیگه پاداش های آن چنانی میدن، ما در حقمون موندیم. (4163565) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.