نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499530
قائم مقام رنو: قرارداد با ایران استثنایی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
قائم مقام رنو قرارداد امروز با ایران را استثنایی خواند.

به گزارش تسنیم، تیری بلوره قائم مقام شرکت رنو در مراسم امضای قرارداد همکاری مشترک بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت پرتو نگین ناصح و گروه خودرو سازی رنو در وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مفتخریم که امضا قراردادی استثنایی را با ایدرو و گروه نگین اعلام می کنیم ، اظهار داشت: این قرارداد با یکی از استراتژیک ترین کشورها برای رنو یعنی ایران به امضا رسید. ایران به خاطر پتانسیل های خوب صنعتی، زیرساختهای خودروسازی  نیروی انسانی توانمند شرایط ژئوپولیتیک استثنایی  دارد. 

وی با بیان اینکه این توافقی استثنایی در تاریخ صنعت خودرو ایران به جهت سرمایه گذاری انتقال تکنولوژی داخلی سازی و پرورش استعدادهای ایرانی، ایجاد مرکز مهندسی و خرید تولید خودروهای به روز و صادرات است، افزود: رنو با حضور بدون وقفه در ایران از سال 2004 تعهد خود را ثابت کرده است و امضای این قرار داد تعهد و خواست قوی ما را برای حضور بلند مدت در ایران تایید می کند. 

وی تصریح کرد: به عنوان شریک استراتژیک صنعت خودرو ایران خوشحالیم که این سرمایه گذاری مشترک را با دو شریک قابل اعتماد خود ایدرو به عنوان نماینده دولت و گروه نگین به عنوار نماینده بخش خصوصی انجام می دهیم.بلوره با اعلام اینکه همکاری ما با دو شریک قدیمی یعنی ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه و گسترش خواهد داشت، اضافه کرد: امضا این قرارداد قدمی رو به جلو و بلند برای همکاری مستمر میان ایران و رنو است و ارزشهای مشترکی برای طرفین خواهد داشت.
 
کلمات کلیدی : خودرو + صنعت خودروسازی + گروه خودرو سازی رنو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۶ ۲۱:۰۲:۵۶
حتما برای شما!!! ما که ال 90 قوطی شکل 20 سال قبل را الان باید 50 میلیون بخریم (4509619) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۱:۱۰:۴۲
راست میگه حتی چینی ها هم محصولات فرانسوی را نمی خرند. (4509958) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.