توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412517
شرط سوریه برای همکاری با ترامپ
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۰
مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد تاکید کرد که اگر سیاستهای دونالد ترامپ با سیاستهای دمشق هم‌خوانی داشته باشد سوریه آماده همکاری با آمریکا است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه الوطن، بثینه شعبان، مشاور رسانه ای و سیاسی بشار اسد رئیس جمهوری سوریه عنوان داشت: دمشق آماده است تا با رئیس جمهور جدید آمریکا همکاری کند البته در صورتیکه سیاستهای وی با منویات دمشق هم‌خوانی داشته باشد.

وی در ادامه در گفتگو با شبکه آمریکایی ان بی آر افزود: دمشق امیدوار است که آمریکا در دوره ریاست ترامپ تبدیل به عضوی فعال در عرصه مبارزه با تروریسم شود.

شعبان تاکید کرد: سوریه در خصوص نتائج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اینکه چه کسی پیروز شده مداخل نمی کند آنچه که برای سوری ها مهم است سیاستهای رئیس جمهور جدید است.اگر این سیاستها با منویات دمشق همخوانی داشته باشد سوریه از همکاری با آمریکا و دیگر کشورهایی که به حاکمیتش احترام گذاشته و در امور داخلیش مداخله نمی کنند استقبال می کند.مداخله آمریکا در امور داخلی دیگر کشورها تنها باعث به وجود آمدن فجائع شده است واین کشور باید سیاست همکاری با دیگر کشورها را انتخاب کند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.