توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399596
ارسال کاروان های جدید زرهی ارتش ترکیه به سوریه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
به گفته منابع میدانی با گذشت یک و نیم ماه از آغاز عملیات غیرقانونی ارتش ترکیه در خاک سوریه موسوم به سپر فرات کاروان های جدید زرهی نظامیان ترک شامل توپخانه، تانک و نفربر همچنان در حال ورود به خاک این کشور می باشند.
 
به گزارش مشرق، به گفته منابع میدانی با گذشت یک و نیم ماه از آغاز عملیات غیرقانونی ارتش ترکیه در خاک سوریه موسوم به سپر فرات کاروان های جدید زرهی نظامیان ترک شامل توپخانه، تانک و نفربر همچنان در حال ورود به خاک این کشور می باشند.
 
ارسال کاروان های جدید زرهی ارتش ترکیه به سوریه+عکس
 
بنابر این گزارش، این کاروان های تسلیحاتی ارتش ترکیه از پادگانی در شهر غازی عنتاب اعزام شده و عصر روز گذشته وارد شهر جرابلس در شمال استان حلب سوریه شده و در دو منطقه "الزيارة وتلة السرياتيل" حاشیه جنوبی آن مستقر گردیده اند. علی رغم این که منابع نظامی ارتش ترکیه هیچگونه توضیحی پیرامون علت اعزام واحدهای نظامی جدید به شمال سوریه نداده اند انتظار می رود این اقدام با هدف گسترش عملیات نظامی علیه مواضع شبه نظامیان چند ملیتی کرد وابسته به آمریکا صورت گرفته باشد. از سوی دیگر رسانه های داعش از موفقیت این گروه در وارد آوردن تلفات و خسارات سنگین به نیروهای ارتش ترکیه و گروه های تروریستی وابسته به آن خبر داده اند. بر اساس ادعاهای داعش در عملیات عصر روز گذشته دو تن از عوامل انتحاری وابسته به این گروه علیه مواضع ارتش آزاد در روستای باب الحجر واقع در حاشیه شهرک الراعی نزدیک مرز سوریه با ترکیه 12 تن شامل سه سرباز ترک به هلاکت رسیده اند. 
 
ارسال کاروان های جدید زرهی ارتش ترکیه به سوریه+عکس
 
ارسال کاروان های جدید زرهی ارتش ترکیه به سوریه+عکس
 
ارسال کاروان های جدید زرهی ارتش ترکیه به سوریه+عکس
 
کلمات کلیدی : ترکیه+لشکرکشی+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.