توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456899
جوانان ۴۰ سال قبل ول‌کن مسئولیت‌ها نیستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۳
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: جوانان ۴۰  سال پیش، ول‌کن ماجرا نیستند و هنوز بر سر مسئولیت ها حضور دارند.

به گزارش مهر، مجید فراهانی بعدازظهر امروز در حاشیه ثبت نام خود در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران، در جمع خبرنگاران یکی از معضلات شهر تهران را فقدان نظارت مفید بر پروژه های شهری توصیف کرد و اظهارداشت: کمبود منابع مالی یکی دیگر از مشکلات این پروژه هاست.

وی ادامه داد: ۷۰ درصد منابع مالی شهر تهران، از محل فروش تراکم و نابود کردن شهر به دست می آید که در هیچ جای دنیا نظیر ندارد.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با تأکید بر اهمیت جذب سرمایه گذاری خارجی در شهرداری تهران عنوان کرد: هیچ پروژه ای در حال حاضر در تهران وجود ندارد که چنین ویژگی داشته باشد.

فراهانی با اشاره به بودجه ۱۷ هزار میلیارد تومانی شهرداری برای سال ۹۶، اظهار داشت: این بودجه در مقایسه با بدهی ۶۰ هزار میلیارد تومانی شهرداری به پیمانکاران، عددی نیست.

وی مدعی شد که اولین بحران شورای شهر و شهرداری آینده تهران، مواجهه با خیل عظیم بدهی‌ها خواهد بود و شورا وشهرداری آینده پیمانکار شهرداری فعلی می‌شوند و باید چهار سال کار کنند که بدهی های فعلی را پرداخت کنند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان در ادامه با تأکید بر ضرورت جوان گرایی در مدیریت های مختلف کشور به ویژه مدیریت شهری گفت: جوانان ۴۰  سال پیش، ول‌کن ماجرا نیستند و هنوز بر سر مسئولیت ها حضور دارند؛ وضعیت امروز کشور هم به خاطر غلبه هژمونی جوانان ۴۰ سال پیش است.

شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به دنبال سهمیه دادن به گروه‌ها نیست

فراهانی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره سهمیه گروه های مختلف اصلاح طلب در فهرست اصلاح طلبان برای انتخابات شوراها اظهار داشت: مبنای شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، سهمیه دادن به گروه های اصلاح طلب برای حضور در فهرست نیست و جمع‌بندی فهرست، براساس شاخص ها و ملاک های تعیین شده صورت می‌گیرد.

وی همچنین در مورد موضوع تعیین گزینه پوششی اصلاح طلبان در کنار حسن روحانی برای انتخابات آینده گفت: این مسئله که آقای روحانی به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان اعلام شده، به معنای آن نیست که کسی در کنار ایشان مطرح نشود؛ چرا که ممکن است ۱۰ نفر از جریان مخالف در مقابل آقای روحانی در مناظرات آتش تهیه بریزند، توصیه ما این است که افراد همسو با آقای روحانی هم ثبت‌نام کنند تا در کنار وی در مناظرات، تفکر اصلاح‌طلبی و اعتدال‌گرایی را مطرح کنند.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان در عین حال تصریح کرد: صرفنظر از این مسائل، معلوم نیست که حتی تا هفته بعد چه اتفاقی می‌افتد؛ هیچ کسی فکر نمی‌کرد که آقای هاشمی رفسنجانی با آن همه سوابق در انتخابات دوره قبل، رد صلاحیت شود، بنابراین اصلاح‌طلبان نمی‌توانند همه تخم‌مرغ‌های خود را در سبد آقای روحانی بگذارند، چرا که ممکن است ایشان در دقیقه ۹۰ بنا به هر علتی تأیید صلاحیت نشود.

فراهانی در ادامه با انتقاد از سن بالای وزرای دولت روحانی اظهار داشت: پاشنه آشیل دولت روحانی این است که پیرترین دولت بعد از انقلاب اسلامی است.

وی افزود: انتقال تجربه از نسل گذشته به نسل جدید به شدت نادیده گرفته شده و در حال حاضر هم نیازمندیم که سن مدیریتی کشور، پائین بیاید.

 
 
کلمات کلیدی : حزب ندای ایرانیان + جوان گرایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.