توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451092
مایک پنس در چاهی افتاد که خود کنده بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴
یک عکس از هیلاری کلینتون، کاندیدای سابق ریاست جمهوری آمریکا که در آن در حال نگاه کردن به تیتر اصلی یک روزنامه در مورد مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا است، در فضای مجازی منتشر شده است.

العالم: تصویر مطالعه خبر استفاده معاون ترامپ از ایمیل شخصی به وسیله هیلاری کلینتون، در فضای مجازی منتشر شده است. در این عکس پنس در حال استفاده از ایمیل شخصی است. او از جمله کسانی است که در سال  گذشته کمپین انتخاباتی جمهوریخواهان ، بارها هیلاری کلینتون، رقیب ترامپ را بخاطر استفاده از ایمیل شخصی برای امور مربوط به وزارت خارجه، به باد انتقاد گرفت.

کلینتون در یک سفر از بوستون به نیویورک در هواپیما درحال استفاده از ایمیل شخصی اش بوده است که به وسیله دوربین یک هم‌سفر شکار شد. این امر به پاشنه آشیل کلینتون تبدیل شد و در طول تبلیغات انتخاباتی، بارها از سوی جمهوری خواهان از این ناحیه ضربه خورد.

عکس پنس در حال استفاده از ایمیل شخصی، برای نخستین بار روز سه شنبه توسط «ایندین پلیس استار» گزارش شد. بر اساس آن گزارش؛ پنس از ایمیل شخصی خود که در تابستان گذشته نیز هک شده بود در دوره ای که فرماندار ایندیانا بود، برای بحث در مورد مسائل حساس و امنیت ملی استفاده کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : مایک پنس، هیلاری کلینتون، ایمیل شخصی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.