توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501195
گزینه پیشنهادی وزارت دفاع: برنامه‌هایم واقعی و راهبردی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس برای وزارت دفاع گفت: برنامه‌ای که تقدیم نمایندگان شد، واقعی، راهبردی و کاملا هماهنگ است.

به گزارش مهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی گزینه پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس برای وزارت دفاع در کابینه آینده در حاشیه نشست فراکسیون مستقلین اظهار کرد: برنامه ای که تقدیم نمایندگان شد، واقعی، راهبردی و کاملا هماهنگ است. من به دلیل حضوری که از قبل در وزارت دفاع داشتم، این برنامه را با ستاد وزارت دفاع آماده کردم؛ بعد از اینکه مشخص شد من باید در خدمت وزارت دفاع باشم این برنامه را تکمیل کردم.

وی افزود: این برنامه شامل همه حوزه های کاری وزارت دفاع از جمله، حوزه های صنعتی، خدمات و معیشت نیروهای مسلح، مهندسی، دیپلماسی دفاعی و حقوقی است. ما در هر کدام اهداف مشخصی را پیش بینی کرده ایم و اقدامات لازم برای رسیدن به این اهداف را هم آورده ایم.

امیر حاتمی تصریح کرد: در درون وزارت دفاع و هم با ستاد کل نیروهای مسلح، هماهنگی لازم انجام شده و فکر می کنم بعد از تایید می تواند مورد اجرا و عمل قرار بگیرد. با عمل هم می توانیم راهبرد اصلی دفاع کشور مبنی بر بازدارندگی و دفاع همه جانبه را محقق کنیم.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم+کابینه جدید روحانی+وزارت دفاع
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.