نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451137
سقف حقوق مدیران دولتی به روایت حاج بابایی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۷
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از کاهش سقف حقوق مدیران دولتی از ۲۴ میلیون به ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان طبق مصوبه جدید مجلس خبر داد.

به گزارش تسنیم، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست علنی عصر امروز (شنبه 14 اسفند) خانه ملت در جمع خبرنگاران، به مصوبه امروز مجلس درباره میزان حقوق مدیران و سقف افزایش آن اشاره کرد و گفت: نمایندگان پیش از این در برنامه ششم توسعه، سقف دریافتی حقوق‌بگیران را 12 میلیون و 600 هزار تومان تعیین کرده بودند، به طوری که 4 گروه مشاغل تخصصی، عملیاتی، مناطق مرزی و مناطق محروم را از این سقف مستثنی کرده بودند که در مصوبه بعدی مجلس، مدیران نیز به جمع آنهایی که مستثنی شده‌اند، اضافه شد.

وی افزود: امروز با اصلاح مصوبه قبلی مجلس درباره میزان حقوق مدیران و سقف افزایش آن، دریافتی تمامی حقوق‌بگیران به خصوص مدیران 12 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شد.

نماینده مردم همدان در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طبق مصوبه امروز مجلس، سقف حقوق دریافتی مشاغل تخصصی، عملیاتی، مناطق مرزی و مناطق محروم، 30 درصد بیش از سقف دریافتی تمامی حقوق‌بگیران تعیین شد و سقف دریافتی آنها حدود 16 میلیون تومان تعیین شد.
 
کلمات کلیدی : سقف حقوق+حداکثر حقوق+حاجی بابایی
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۱:۳۲:۴۶
چه فعال شدن ایشون.انتخابات همه روفعال کرده (4186850) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.