نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467464
آخرین وضعیت دو پرونده‌ شوهر کشی/ اختلاف، علت تکه تکه کردن جسد با چاقو و قندشکن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
 ایسنا نوشت: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران توضیحاتی در خصوص دو پرونده قتل که در روزهای اخیر در این دادسرا تشکیل شده، ارائه داد.

محمد شهریاری گفت: پنجشنبه هفته گذشته قتلی در محله پیروزی رخ داد و در جریان این قتل نیروهای پلیس در محل حادثه حاضر و با جسد مردی مواجه شدند که در پتو پیچیده شده بود.

وی ادامه داد: در این حادثه، زنی شوهرش را با چاقوی آشپزخانه و قندشکن به قتل رسانده و پس از آن جسد را تکه تکه کرده بود.

شهریاری با بیان اینکه این زن دستگیر و به قتل اعتراف کرده است، گفت: زن مذکور انگیزه خود از قتل را اختلاف با همسرش عنوان کرده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: این پرونده در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی در حال رسیدگی است.

وی در ادامه به پرونده دیگری اشاره کرد و در توضیح حادثه گفت: شنبه هفته جاری زن جوانی همسر عراقی‌اش را با شلیک سه گلوله در محله دروس تهران به قتل رساند و این پرونده نیز در شعبه ششم دادسرای امور جنایی در حال رسیدگی است.

شهریاری گفت: این زن نیز دستگیر شده و به قتل اعتراف کرده و گفته که با همسرش دچار اختلاف شده بود.
 
کلمات کلیدی : جسد+قتل+کشتن شوهر
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۴:۲۳:۴۶
هيچ زنى براى كشتن شوهر ازدواج نمى كند اگر پاى درد دل ان زنها بنشينيد خواهيد ديد كه چه بلايى سرشان أمده كه دست به ان كار زده اند (4303046) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۸:۴۰:۳۵
زن من می خواست تمام زندگی خونه ماشین حساب بانکی بنامش باشه و در عین حال مهریه هم تمام و کمال پابرجا بمونه (4304043) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.