توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496921
قتل یک جوان سیرجانی در یک قهوه‌خانه زیرزمینی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از وقوع یک فقره قتل در حوالی ساعت 2 بامداد گذشته در یکی از قهوه‌خانه‌های زیرزمینی و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: 6 متهم در این رابطه دستگیر شده‌اند.

به گزارش ایسنا، محسن نیک‌ورز در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در منطقه هماشهر از توابع  شهرستان سیرجان، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر می‌شوند.

این مقام قضائی تصریح کرد: تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد شماری جوان بر اثر یکسری اختلافات پیشین نسبت به مشاجره شدید لفظی با یکدیگر اقدام می‌کنند که متأسفانه پس از درگیری و نزاع یک جوان 24 ساله در این رابطه به قتل می‌رسد.

وی با اعلام این‌که در این رابطه 6 نفر از منازعین نزاع منجر به قتل دستگیر شده‌اند، افزود: طی بررسی‌های بعمل آمده از سوی پلیس همه دستگیرشدگان شرب خمر کرده بودند.

نیک‌ورز با اشاره به این‌که شماری سلاح سرد از متهمان کشف و ضبط شده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه قریب به اتفاق قتل‌ها به‌صورت هیجانی و بدون سبق تصمیم پیشین رخ می‌دهند و حمل سلاح سرد و شرب خمر در وقوع این حوادث نقش برجسته‌ای دارد.
 
کلمات کلیدی : نزاع + درگیری + قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.