توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494004
رئیس سازمان آتش نشانی دزفول: ۱۲ گردشگر نجات یافتند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: پس از حادثه عصر امروز و تا کنون جان ۱۲ گردشگر منطقه کول خرسان نجات یافته است.

عبدالحسین معظم فر در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: تلاش برای نجات افراد حادثه دیده  منطقه کول خرسان دزفول ادامه دارد و تیم‌های امداد و عملیات در منطقه مستقر هستند. 

وی افزود: تاکنون و پس از این حادثه، 12 نفر نجات یافته و دو نفر نیز جان خود را  از دست  داده‌اند و از سرنوشت 6 گردشگر دیگر، اطلاعی در دست نیست. 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول بیان کرد: این گردشگران در قالب یک تور گردشگری  و از شهرستان اهواز به منطقه اعزام و آشنایی مناسبی به منطقه  نداشته‌اند. 

وی گفت: تیم‌های امداد و عملیات سازمان آتش نشانی دزفول پس از این حادثه و در کم‌ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و با تمام تجهیزات و توان، مشغول خدمت رسانی  هستند. 

معظم فر بیان کرد: تا کنون  دو نفر از افرادی که پس از این حادثه فوت کرده‌اند، پیکر آنها،  برای طی مراحل  قانونی تحویل واحد فوریت‌های پزشکی شهرستان دزفول شده و تلاش برای نجات دیگر افراد حادثه دیده، ادامه دارد.

وی افزود: یکی از مشکلات مهم  منطقه کول خسران دزفول سخت گذر بودن آن است اما تمام تمهیدات مورد نیاز شهروندان با همکاری بخش‌های مختلف شهری آماده شده و در این زمینه، مشکلی وجود ندارد. 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول بیان کرد: شهروندان تنها از طریق منابع رسمی اخبار مربوط به این حادثه را دنبال کنند و از انتشار اخبار نادرست در فضای مجازی اجتناب کنند.
 
کلمات کلیدی : غرق شدن،گردشگر، دزفول، تور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.