نظر منتشر شده
۲۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 151905
اختلال در سامانه اینترنتی ستاد هدفمندی یارانه ها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۷
علی رغم اطلاع رسانی سازمان هدفمندی یارانه ها در خصوص مهلت چند روزه برای عدم انصراف از دریافت یارانه ها تا روز دوازدهم اردیبهشت این سامانه دچار اختلال شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، با توجه به اطلاع رسانی سازمان هدفمندی یارانه ها در خصوص مهلت عدم انصراف از دریافت یارانه ها تا روز دوازدهم اردیبهشت ، سامانه Refahi.ir دچار اختلال شده است و مراجعه کنندگان مجبور به انصراف از دریافت یارانه خود می شوند.

بر اساس این گزارش : مراجعه کنندگان برای عدم انصراف باید چند مرحله را طی کنند و در آن مراحل گزینه عدم تایید از انصراف را انتخاب کنند اما در مرحله سوم در هنگام پرسش " اینجانب عدم انصراف خود را از دریافت ما به التفاوت مرحله اول و مراحل بعدی اعلام می نمایم" فقط با گزینه تایید رو به رو می شود و مجبور به انتخاب آن است که در نهایت منجر به انصراف وی از دریافت ۲۸۵۰۰ تومان می شود.

این درحالیست که طی روزهای گذشته مرادی رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها از اجباری نبودن انصراف از دریافت یارانه ها خبر داد و گفت در فاز اول و دوم همه خانوار ها می توانند یارانه نقدی دریافت کنند.
 
کلمات کلیدی : اختلال+اینترتی+هدفمندی یارانه ها
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۲:۳۰:۵۷
سلام
در مرحله اعلام عدم انصراف از دريافت يارانه نمي بايست بيشتر از يك گزينه آنهم گزينه "تائيد "وجود داشته چرا كه درصورت وجود گزينه "عدم تائيد" و ثبت آن ، انصراف خود را از دريافت يارانه اعلام مي نمائيم .
بهتر است يكبار ديگر جمله را مرور كنيم"اينجانب عدم انصراف خود را از دريافت مابه التفاوت....."ذكر كلمه "عدم " در ابتداي جمله ، آنرا منفي مي كند همچنين كلمه "انصراف" حالت منفي به فعل "دريافت "مي دهد بنابراين منفي در منفي مي شود مثبت كه بمعني خواهان دريافت يارانه مي باشد. (751204) (moderator18)
 
بهمن
United States
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۳:۱۸:۱۲
متاسفانه از روي عمد يا خوشبينانه از سر ضعف نيروي انساني در طراحي سايت رفاهي ،گزينه هاي انصراف يا عدم انصراف با هم ادغام شده است . در صورتيكه مديران محترم وزارت خانه يا مسئولين سايت به راحتي ميتوانستند در صفحه اصلي گزينه عدم انصراف را ايجاد نمايند تا خطاي كاربران(مردم) به حد اقل برسد.
از طرفي صحبت هاي مسئولين مربوطه مبني بر اجبار مردم در ورود به اين سايت مبهم (چنانچه بايد چند واحد رياضي گذرانده باشي تا از طريق منفي در منفي گزينه صحيح را انتخاب نمايي) احتمال عمدي بودن نحوه طراحي غلط را تشديد ميكند (751261) (moderator18)
 
محمد م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۸:۰۳:۵۹
آقا واسه چي نشر اكاذيب مي كني؟
عين جمله اي كه تو مرحله سوم مياد اينه:
اینجانب محمد ...... انصراف خود را از دریافت مابه التفاوت مرحله اول و مراحل بعدی اعلام می نمایم.

تنها گزينه موجود : تاييد

از مسئولان محترم سايت درخواست مي كنم كامنت هايي كه سنديت درستي ندارند رو منتشر نكنند تا بقيه مخاطبان دچار سردرگمي و گمراهي نشوند. (765387) (moderator18)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۲:۳۳:۳۹
سلام صبح امروز که من وارد شدم دو گزینه بود ولان الن یکی از انها برداشته شده است چرا؟ (751207) (moderator18)
 
جمشيد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۲:۴۷:۴۶
البته اخيرا اجراي عمليات عدم انصراف به طور كلي غير ممكن شده زيرا وقتي وارد سايت بشوي ومشخصات خود را وارد كرده تاييد را بزني پيغامي به اين مضمون مشاهده خواهي كرد "لطفا از سامانه رسمي وارد شويد" وپس از آن امكان انجام هيچ كاري وجود ندارد. (751221) (moderator18)
 
حميدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۳:۳۰:۰۱
واقعا كمي فكر كنيد. شما بايد براي عدم انصراف به سايتي پر از اشكال مراجعه كنيد!!!!! در حالي كه وقتي كاري به صورت روتين انجام ميشود بايد براي انصراف اقدام كرد و عدم مراجعه خودش عدم انصراف است ولي اينجا طوري برنامه ريزي كرده اند كه هر كس نتوانست مراجعه كند منصرف محسوب گردد!!!!! در پيامك هم آمده شما براي انصراف به سايت ما مراجعه كنيد!!!!! اصلا معلوم نيست در اين ستاد چه خبر است و آيا عقلا بر آن مديريت مي كنند؟؟؟؟؟؟ (751278) (moderator18)
 
مهدی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۵۵:۱۸
اخه اینم شد سایت از دیروز هزار بار خواستیم وارد بشیم نتونستیم یک باره یارانه رو قطع کنید مردم الاف نکنید (764620) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۵:۳۰:۳۹
لطفا فورا اشتباه خود را اصلاح کنید چون سبب استهزائ خواهد شد. صحیح است و جواب هم همین تایید باید باشد. چون می نویسد: «عدم انصراف» را اعلام و «تایید» می کنم. (751506) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۰۳ ۱۹:۳۲:۵۵
بر اساس این گزارش : مراجعه کنندگان برای عدم انصراف باید چند مرحله را طی کنند و در آن مراحل گزینه عدم تایید از انصراف را انتخاب کنند اما در مرحله سوم در هنگام پرسش " اینجانب عدم انصراف خود را از دریافت ما به التفاوت مرحله اول و مراحل بعدی اعلام می نمایم" فقط با گزینه تایید رو به رو می شود و مجبور به انتخاب آن است که در نهایت منجر به انصراف وی از دریافت ۲۸۵۰۰ تومان می شود.

دوستان الفی
مثلا شما اقتصاددان هستید. یک بار دیگر این بند را که از گزارش شما استخراج شده بخوانید تا متوجه اشتباه خود بشوید. از شما بعید است.وقتی گزینه «عدم انصراف»، «تایید» شود یعنی شخص انصراف نداده است و نتیجه ای که خبرنویس شما گرفته ، غلط است. لطفا دقت کنید. (751874) (moderator18)
 
رضا رحیمزاده
۱۳۹۱-۰۲-۱۱ ۱۲:۱۱:۴۶
سلام,ما اشتباهی به علت نامفهوم بودن عدم و عدم انصراف تمام مرحله ها را انجام داده و نمی خواستیم انصراف بدهیم, اما در آخر تایید انصراف ما از یارانه ارسال شد و از ما تشکر شد برای انصراف,حال باید چه کرد! وقتی حرکتی سالیان سال طول میکشد و به تصویب میرسد چرا اینهمه برای مردم اشترس درست میکنند آیا با این شرایط درهم و برهم دنیا بازهم جا برای مشغول و بهم ریختن افکار وجود دارد, به امید ظهور حضرت ولی عصر ع, با تشکر (762015) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۰:۳۸:۵۶
باسلام.ما همه داریم فارسی حرف میزنیم.دلیل این پیچیدگی جملات چیست./؟غیر ازاین نیست که میخواهند با اوردن این مشکلات مردم رو خیلی شیک بپیچونن و بگویند خودتان انصراف دادید این سایت که اصلا بار نمیشه. اعصابم دیخته به هم (763342) (moderator18)
 
نیک افروز - یزد
United States
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۱:۱۴:۳۳
اگر می خواستم دراین چند روز اورست رافتح کنم بارهاموفق شده بودم ولی دریغ ازیک بار وارد شدن درسایت رفاهی . کمی هم به فکرمردم باشید.چگونه عدم انصراف خودرا اعلام کنند!!؟؟ (763387) (moderator18)
 
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۰۱:۵۹:۵۵
من هر چی سعی کردم نتونستم وارد سامانه بشم تا احتمالا با مشکل دوستان مواجه بشم !! به هر حال با داشتن اینترنت پرسرعت بازهم نشد که نشد !!! (763418) (moderator18)
 
علی ابراهیمیان
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۱:۱۳:۳۲
عدم پرداخت یارانه به عده ای خلاف قانون -خلاف ایرانی بودن واینکه کلیه اقشار جامعه حق استفاده یکسان ازمنابع ملی رادارند می باشدحالا به هر بهانه ای میخواهید توجیه کنید (763944) (moderator18)
 
فراز عباسی
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۴۵:۴۰
متأسفانه شاهد اضطراب آحاد جامعه بدلیل روشن نبودن مطلب هستیم . و این موضوع شایسته نظام مقدس نمی باشد . واگر به اثرات و سوء استفاده داخلی و خارجی بیش ازاین دقت شود .شاهد رضایت بواسطه اجرای منصفانه درراستای حفظ حقوق شهروندی و استفاده از منابع خدا دادی خواهیم بود. پس بر همه واجب است با راهکارهای منطقی و منصفانه بدور از مطالعه و تحقیق حق این مردم نجیب وشریف ایران اسلامی ادا نماییم . (764601) (moderator18)
 
رضا
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۶:۵۶:۰۱
با سلام
لطفاً زمان عدم انصراف را تمدید کنند تا آنهاییکه مانند من نتوانستند وارد سایت شوند، موفق به انجام این کار شوند.
با تشکر (764622) (moderator18)
 
علي
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۷:۵۹:۵۹
بابا كاش گردنم ميشكست و ديروز كافي نت نمي رفتم
برا يه پيرزن بدبخت كه 5 تا فرزند يتيم داره خواستم عدم انصراف بزنم كه بد بخت شدم حالا هرروز هم منو نفرين مي كنه هم در كافي نت و گرفته و داره دادوبيداد مي كنه. خدايا آخه اين ظلم چيه كه در حق مردم ميشه. آخه من كافي نتي بيچاره چه گناهي كردم؟ درآمدم خيلي زياده. صاحاب مغازه كه كرايش و دوبرار كرده. خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
لامذهبا دارم ديوانه ميشم چرا كسي نيست به داد من برسه و از دست اين زن نجاتم بده؟ (764704) (moderator18)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۲ ۱۸:۴۴:۱۱
سلام دوستان خسته نباشيد

من خودم متخصص اينترنت هستم ،‌سايت را عمدا قطع كردند خودشان چون اگر پينگ سايت رو بگيريد كاملا قطعه مشخصه كه خودشون از قصدي قطه كردند بعد ميگن به خاطره اينه كه مردم وارد سايت شدند وشلوغ شده اين دليلش نيست يكم فكر منين ، اگر مشكل شلوغيه ظرفيت چرا نميدند؟؟؟

ميدانم اين حرفا رو كه زدم روي سايت نميزنيد نظر من رو. ولي دلم خنك بشه كه گفتم. چون واقعا همه سر كاريم سركاررررر.

مردم سركارند (764764) (moderator18)
 
الهام
۱۳۹۱-۰۲-۱۳ ۰۹:۲۹:۴۹
شمافقط داریدازمردم نظرمیخواهیدممکن خواهش کنم که ماراازاین موقعیت استرس زا بیرون آوریدسایت رفاهی هنوزبازنشده ومن نتوانستم عدم انصراف ازدریافت رابزنم،،یکبارهم که بازشدفرم صفحه اول راپنج بارتکرارکرد.خواهشم ازشما این است که تامهلت تمدیدم تمام نشده رسیدگی کنیدوماراازاین استرس خارج کنید. (765544) (moderator18)
 
عماد
۱۳۹۱-۰۲-۱۸ ۱۰:۰۵:۴۴
عماد
سلام من در مهلت مقرر هر کاری کردم نتونستم برم تو سایت. الانم که مهلت تمام شده نوشته مهلت مقرر تمام شده نوشته نمی تونید عدم انصراف بدین.خوب من چه کنم ؟ اون موقع که سایت باز نمی شد. می تونید منو راهنمایی کنید؟ (772373) (moderator18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.