نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507450
بحران عجیبی که طوفان هاروی در آمریکا ایجاد کرد
طوفان هاروی در حال رکورد زدن در آمریکا است. این طوفان نه تنها در 12 سال اخیر بی سابقه بوده بلکه در حال تبدیل شدن به پرهزینه‌ترین فاجعه طبیعی تاریخ آمریکا است. این طوفان تعداد زیادی از مردم ایالت تگزاس را بی خانمان کرده و به سمت ایالت لوییزیانا در حال حرکت است. در گزارش زیر تحولاتی را که طوفان هاروی در زندگی مردم آمریکا ایجاد کرده مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۲
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : طوفان + آمریکا
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۰ ۱۸:۵۹:۵۵
ازمایشات سلاح های اب و هوایی با تکنولوژی هارپ نه تنها برای سایر کشورها بلکه برای کشورهای توسعه دهنده انها هم تبعات ناخوشایندی دارد البته این یک احتمال است (4542197) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۰ ۲۳:۳۶:۳۵
بيش از يك متر اب همه جا را گرفته ولى چراغ راهنمايى از كار نيفتاده، در تهران يك نمه باران باعث قفل شدن ترافيك كل شهر مى شود (4542358) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۰۵:۰۹:۵۱
واقعا جای تاسف داره، فرقی نمیکنه، هرجای دنیا که باشه. یکی از دوستان من اونجا خونه خودش را از دست داد و پول بازی سازی رو هم نداره. ایکاش دولت ها به جای جنگ افروزی و پر کردن جیب کارخانجات مربوط به صنایع نظامی به فکر رفاه مردم خودشون بودن. اغلب مردم آمریکا، بسیار خوب، انسان، ناآگاه (بدلیل تماشای فاکس نیوز که دروغ به خوردشون میده)، سخت کوش و مظلوم هستند... (4542411) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۱ ۱۰:۱۶:۲۱
عذاب خداوند بر مهد شیطنت و غریبکاری فرود آمده است؛ به زودی همه آثار ونشانه های آن کفر و فسار در هم خواهد پیچید. (4542593) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.