توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 269050
ویرانی ۲۰۰ هزار ساختمان در آمریکا با توفان و تگرگ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۰
توفان سهمگین لوییزیانا و تگزاس باعث تخریب بیش از ۲۰۰ هزار ساختمان مسکونی و اداری شد و اختلال در شبکه برق‌رسانی بسیاری از مناطق را با مشکلاتی روبه‌رو کرد.

به گزارش ایران،این توفان که از دوشنبه ۷ اردیبهشت با بادی با سرعت ۱۱۲ کیلومتر در ساعت در جنوب غرب لوییزیانا در حرکت بود باعث شد چند خودرو در بزرگراه واژگون شوند که عده‌ای از سرنشینان این خودروها مجروح شدند اما این حادثه تلفات جانی نداشت.

سازمان برق لوییزیانا نیز اعلام کرد پس از این توفان سهمگین و آسیب‌دیدن کابل‌ها بیش از ۱۷۴ هزار و ۲۰۰ خانوار ساعت‌ها بدون برق ماندند. توفان همچنین در برخی مناطق روستایی تگزاس نیز خساراتی وارد آورد.

این توفان که همراه با بارش سنگین باران و تگرگ بود در جاده‌ها برای سرنشینان خودروها مشکلاتی را به وجود آورد. به گفته ساکنان محلی هر گلوله تگرگ در این منطقه به اندازه یک توپ پینگ‌پنگ بود که سر عده‌ای در بارش این تگرگ شکست. کارشناسان هواشناسی تا پایان روز دوشنبه ۷ اردیبهشت چند توفان پی در پی در شمال و شرق تگزاس را پیش‌بینی کرده‌ بودند که گفته می‌شود این توفان‌ها نیز با سرعت بالا و همراه با تگرگ و باران باشد.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+طوفان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.