توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459517
ترکیه:‌ به تهران و مسکو هشدار داده ایم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰
با وجود تکذیب حمله شیمیایی انجام شده در ادلب توسط دولت سوریه، وزارت خارجه ترکیه به ایران و روسیه در مورد مسئولیت خود برای جلوگیری از نقض آتش بس هشدار داده است.
به گزارش ایسنا، با وجود تکذیب حمله شیمیایی انجام شده در ادلب توسط دولت سوریه، وزارت خارجه ترکیه به ایران و روسیه در مورد مسئولیت خود برای جلوگیری از نقض آتش بس هشدار داده است.

به نقل از رویترز، وزارت خارجه ترکیه اعلام کرد که پس از وقوع حمله مشکوک شیمیایی که ادعا شده توسط دولت اسد انجام شده است به ایران و روسیه درباره جلوگیری از نقض آتش بس هشدار داده است.

حسین مفت اوغلو، سخنگوی وزارت خارجه ترکیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از انجام حمله شیمیایی در شهر ادلب مراتب اعتراض خود را به سفارت‌های ایران و روسیه در آنکارا ارائه کرده است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران در خصوص استفاده از سلاح شیمیایی در نزدیکی شهر ادلب سوریه گفت: هر نوع کاربرد سلاح شیمیایی را بدون توجه به عاملان و قربانیان آن به شدت محکوم می‌کنیم.
 
 
کلمات کلیدی : ترکیه+روسیه+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.