توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486527
پلیس انگلیس ۲ مرکز تفریحی را پس از کشف بمب تخلیه کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳
لندن آی» (London Eye) و «واترلو پیِر» (Waterloo Pier) واقع در ساحل جنوبی رود «تیمز» (Thames) در لندن به دلیل پیدا شدن بمب تخلیه شدند.
به گزارش فارس، پلیس انگلیس اعلام کرد که پس از کشف یک بمب به تخلیه دو مرکز توریستی تفریحی «لندن آی» و «واترلو پیِر» مبادرت ورزیده است.

به گزارش ایندیپندنت، «لندن آی» (London Eye) و «واترلو پیِر» (Waterloo Pier) واقع در ساحل جنوبی رود «تیمز» (Thames) در لندن به دلیل پیدا شدن بمب تخلیه شدند.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، پس از اینکه ماموران در مراکز تفریحی- توریستیِ «لندن آی» و «واترلو پیِر» بمبی مربوط به جنگ جهانی دوم را پیدا کردند این مراکز را به محاصره درآورده و آن را تخلیه کردند.

یکی از سخنگویان اسکاتلندیارد تأئید کرده که این بمب‌ مربوط به جنگ جهانی دوم بوده و در نزدیکی رود «تیمز» (Thames ) در یک منطقه توریستی قرار داشته‌ و پلیس این مناطق از مردم تخلیه کرده است.

پلیس متروپولیتن اعلام کرد که با تماس تلفنی یکی از گردشگران از این رویداد مطلع شده و نیروهایش را به مناطق مذکور اعزام کرده است.
 
کلمات کلیدی : انگلیس+بمب گذاری+تهدید تروریستی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.