توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466208
بازداشت عامل شایعه بمب گذاری در بافت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
سالاری گفت: عامل انتشار شایعه بمب گذاری در بافت شناسایی و بازداشت شد.

دادخدا سالاری دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان در گفت‌وگو با میزان از  شناسایی و بازداشت عامل انتشار شایعه بمب گذاری در بافت خبرداد.

وی افزود: در پی انتشار خبر کذبی در فضای مجازی مبنی بر انجام عملیات تروریستی در شهرستان بافت و ایجاد التهاب و نگرانی در بین مردم استان کرمان، این دادستانی با رصد فضای مجازی و اهمیت مقابله با ایجاد کننده گان شایعات و اخبار کذب این چنینی که امنیت روانی و عمومی جامعه را بر هم می زند شناسایی عوامل تولید و انتشار این خبر کذب در دستور کار قرار گرفت.

این مقام قضایی قضایی دراستان کرمان درادامه بیان کرد: با رصد و اقدامات فنی عامل اصلی ساخت و انتشار این شایعه شناسایی و بازداشت شد؛ تحقیق از وی در بازپرسی ویژه ادامه دارد.

سالاری در پایان افزود: چشمان تیزبین دستگاه قضایی با همراهی مامورین مجاهد و پر تلاش عرصه های امنیتی وانتظامی فضای مجازی را به صورت شبانه روزی رصد و با متخلفان نسبت به نظم امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطعانه و اجازه نخواهند داد امنیت جامعه مخدوش و بازیچه دست بدخواهان قرار گیرد.
 
کلمات کلیدی : شایعه، بمب گذاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.