توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477879
کانون تربیت اسلامی
شورای عالی انقلاب فرهنگی با رد 2030 مانع نفوذ دشمن در مدارس شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
بیانیه ای به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

14 خرداد 1389 یادآور یکی از تلخ ترین خاطره ها برای مجاهدین و انقلابیون و محرومین ایران و جهان است. روح متعالی و مظهر ایمان و یقین الهی امام خمینی(ره) به لقاء الله پیوست و امتی را عزادار کرد و نفس مطمئنه او به جنت الهی پرواز کرد و صدها میلیون نفر را مضطرب و پریشان نمود و رعد و برق و شیون مردم باران اشک را بر گونه ها جاری ساخت تا شاید تسلی بر قلب های مجروح آنان باشد اما با گذشت 28 سال از رحلت امام خمینی(ره) تنها چهره نورانی و ایمان و هیبت و تدبیر خلف صالح آن حضرت یعنی آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، التیام بخش زخم هجران آن سفر کرده است. در بیست و هشتمین سالگرد ارتحال آن عبد صالح، فرهنگیان کشور بار دیگر با آرمان های امام تجدید پیمان می کنند و با تأکید بر موارد زیر، برگرفته از سلوک نظری و عملی امام و  با گامی استوار از آن آرمان ها دفاع و اجرای آن را مطالبه می نمایند.

  از حضور پرشکوه مردم ایران در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی که میراث امام راحل است، تشکر و قدردانی می نمائیم.  و انتظار داریم مسئولان، قدردان این حضور و پایبند به وعده های خویش باشند.

پشتیبانی از ولایت فقیه، راه مصون ماندن کشور از هرگونه آسیب است و نتیجه حاکمیت و مدیریت بر خلاف اوامر و نواهی ولی فقیه، پذیرش حاکمیت استکبار جهانی خواهد بود.

از رئیس جمهور منتخب انتظار می رود توصیه های امام(ره) در تنفیذ حکم روسای جمهور وقت را سرلوح برنامه ها و مدیریت خود در دوره چهار ساله ریاست جمهوری قرار دهد و بر بعضی از مفاهیم کلیدی احکام تنفیذی آن بزرگوار با توجه به شرایط کشور تأکید می نمائیم

:الف :  عدم تخلف از احکام مقدسه اسلام و تبعیت از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب : تلاش با همه توان در راه هدف ملت یعنی تداوم بخشیدن به انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی

ج: همکاری همه قشرهای مختلف ایران با ریاست جمهوری تا هنگامی که ایشان بر محور عدل اسلامی عمل می کند و جانبدار مستمندان و مستضعفان هستند و از اعمال شبه طاغوت اجتناب می کنند.

د : تلاش و کوشش در حدود و اختیارات قانونی
هـ : عمل به فرموده خداوند که فرمود مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ
و  : دوری از چاپلوسان دغلباز و زبان باز حیله گر
ز :  باز نکردن راه سازش با هیچ ظالم مستکبر

حمایت از محرومان و مستمندان مشخصه اصلی انقلاب امام(ره) و افکار اوست و متهم ساختن مدافعان این حمایت به مارکسیست اسلامی را نتیجه اشراف زدگی و حربه ای برای گریز از اندیشه های والای امام راحل می دانیم.

تنزل اسلام ناب محمدی ( صلی الله علیه و آله) به "اسلام رحمانی" توسط بعضی از مسئولین وزارت آموزش و پرورش انحراف از خط امام خمینی(ره) است و از مسئولین می خواهیم تنها به ارزش ها و گفتمان های تبیین شده در سند تحول بنیادین تکیه کنند و با گفتمان سازی های جدید آموزش و پرورش را درگیر حاشیه های فرصت سوز نسازند و تعلیم و تربیتی مبتنی بر اسلام انقلابی، اسلام رحمت و مقاومت، اسلام عطوفت نسبت به مومنین و عداوت نسبت به دشمنان را سرلوحه کارشان قرار دهند.

ما نگرانی خویش را از نفوذ عوامل استکبار جهانی در آموزش و پرورش کشور خصوصاً برنامه 2030 اعلام می داریم و از شورای عالی انقلاب فرهنگی انتظار داریم با توجه به هشدار مقام معظم رهبری دست نظام سلطه جهانی را از محیط های مقدس مدارس قطع کند و مبادا به بهانه بررسی و اصلاح و بومی سازی این برنامه، دریچه هایی برای ورود فرهنگ فاسد غرب باز بگذارد.
 
کلمات کلیدی : 2030 +سند2030+آموزش و پرورش+شورای انقلاب فرهنگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.