نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377357
پتروشیمی بوعلی دوباره آتش گرفت، مدیرعامل ایست قلبی کرد/ روابط عمومی: تکذیب می‌کنیم!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۹
باشگاه خبرنگارن نوشت: دقایقی پیش اخباری مربوط به آتش سوزی دوباره پتروشیمی ماهشر و ایست قلبی مدیرعامل آن آمد ولی فرماندار ماهشر به سرعت این خبر را رد کرد.

دقایقی پیش اخباری مربوط به آتش سوزی دوباره پتروشیمی بوعلی آمد در این اخبار آمده بود؛ در جریان تعمیر واحد پارازایلن در مجتمع پتروشیمی بوعلی این واحد باردیگر آتش گرفت که ۹ نفر مصدوم شدند و مدیرعامل مجتمع ایست قلبی کرد‎.

اما این اخبار به سرعت توسط فرماندار ماهشر تکذیب شد،در این رابطه میزان نوشت: منصور قمر فرماندار ماهشهر با اشاره به اینکه هیچ انفجار و حریق گسترده ای در پتروشیمی بوعلی سینا این شهرستان رخ نداده است، گفت: تنها ۶ نفر در حادثه ای که حین جوشکاری رخ داده در پتروشیمی به صورت سطحی آسیب دیدند که در حال مداوا بوده و حالشان خوب است.

وی ادامه داد: مدیرعامل این پتروشیمی نیز سکته نکرده است و امروز در محل پتروشیمی نبوده و در مرخصی به سر می برد.
 
کلمات کلیدی : پتروشیمی بوعلی سینا
 
Germany
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۵:۴۶:۴۴
مثل اینکه خیلی دوست دارید آنجا دوباره آتیش بگیره. بهتر نیست قبل آگاه شدن از صحت و سقم ماجرا نسبت به درج این نوع خبر دقت بیشتری صورت گیرد (3857579) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۸:۲۰:۵۷
نه نفر مصدوم شدن، تکذیب کرد؟؟؟ (3857955) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.