نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422239
حکم بابک زنجانی دقیق است/تمدیدداماتوآمریکارادرموضع ضعف قرارمی دهد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
وزیر دادگستری با بیان اینکه حکم اعدام زنجانی حکم دقیقی است، در خصوص تمدید تحریم های قانون داماتو گفت: از قدرت جهانی آمریکا کاسته شده است.

به گزارش خانه ملت، مصطفی پورمحمدی، در خصوص حکم اعدام بابک زنجانی، متهم ردیف اول پرنده فساد نفتی، اظهار داشت: با حکم اعدام پرونده فساد نفتی بسته نخواهد شد.

وی ادامه داد: حکمی که دیوان عالی داده، حکم دقیقی است و سخنگوی قوه قضاییه توضیح خواهد داد، امیدواریم حکم دقیق پیگیری شود و اموال کشور از دست نرود.

عضو کابینه دولت یازدهم با اشاره به تمدید قانون تحریم های داماتو در کنگره و سنای آمریکا گفت: از قدرت تاثیرگذاری جهانی آمریکا کاسته شده است، ما با تمام انرژی از حقوقمان در برابر آمریکا  دفاع خواهیم کرد، از هیچ حقی نمی گذریم و نگران هم نیستیم.

پورمحمدی تاکید کرد: تا دیروز آمریکا از قول جامعه جهانی با ما صحبت می کرد اما امروز جامعه جهانی با ماست. امروز می توانیم صدای جامعه جهانی را علیه آمریکا مطرح کنیم.

وی اظهار داشت: ایران در موضع برتر و مشروع جهانی قرار دارد چرا که  به ضوابط و پیمان ها عمل کرده و این آمریکا است که باید پاسخ دهد چرا پیمان شکنی می‌کند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه ملت ایران در جایگاه ممتازی قرار گرفته است، گفت: برجام سند خوبی برای احتجاج، استدلال و پیگیری حقوق مشروع ملت بزرگ ایران است.
 
کلمات کلیدی : وزیر دادگستری + حکم اعدام + بابک زنجانی + تمدیدداماتو
 
AMIR
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۰:۱۱:۱۹
سلام،
سوالی داشتم. مرجع رسمی سخنگویی درباره برجام چه کسی و یا چه کسانی هستند؟
متاسفانه در کشور ما، هر کسی و در هر مسندی درباره همه چیز الا کار تخصصی خود صحبت می کند!
این امر خود نمودی از بی نظمی است که متاسفانه نتیجه آن نیز در تمام اوضاع کشور مشهود است. (4058417) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۱:۰۶:۰۷
الان کی قراره پولهای بلوکه ایران را بیاورد؟
گویا از برجام فقس 3 میلیارد دلار عایدی بوده!
ما قبلا از طریق صرافی و از دبی حواله میزدیم. اخیرا اون مسیر هم به برکت جاسوسان بلوک شده و از طریق ترکیه با قیمت بالاتر انجام میشود.
خورشید برجام کجایی!
نمیدونم چرا نمیبینمش
روشن شو تا خائنین دیده شوند. (4058475) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.