توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315337
هشدار «مقتدا صدر» به «آل خلیفه»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۰
رهبر جریان صدر به مقامات بحرین هشدار داد تا از تحت‌پیگرد قرار دادن زائران بحرینی پس از بازگشت از کربلای معلی خودداری کنند.

به گزارش فارس، «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر، امروز (یکشنبه) از مقامات بحرین خواست تا زائران اربعین حسینی (ع)، را پس از بازگشت به کشورشان، تحت پیگرد قرار ندهد.

وی در پاسخ به سوال یکی از طرفدارانش درباره اقدام دولت بحرین در تهیه یک فهرست از زائرانی که برای احیای مراسم اربعین حسینی (ع) به عراق سفر کرده‌اند، گفت که این اقدام بیانگر واقعیت دولت‌های طائفه‌گر و ظالمی است که به دروغ مدعی دموکراسی و آزادی‌اند. اگر این مقامات تهدیدهای ظالمانه خود را عملی کنند ما نیز حق داریم که به آنها پاسخ دهیم.

مقتدا صدر تصریح کرد که اگر آل خلیفه این تهدید را عملی کند در واقع ثابت کرده که از تفکر منحط و منحرف داعش حمایت می‌کند و این اقدام حمایت علنی از تروریسم به شمار می‌رود.

روزنامه بحرینی «الوطن» پیش از این اعلام کرده بود که برای شرکت در مراسم اربعین حسینی (ع) در عراق، ۶۵ هزار زائر از بحرین به این کشور سفر کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : آل‌خلیفه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.