نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383837
رسیدگی به پرونده قتل جوان میانجی در دعوا/همه چیز با یک تلفن در باره رابطه نامشروع شروع شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
ایران نوشت:پسر جوانی که متهم است در جریان نزاع دسته‌جمعی دوستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شد.ب

شامگاه یکم مهر سال گذشته چند جوان شمشیر به دست با گروهی که چاقو داشتند با انگیزه خصومت قبلی در پارک کوثر خیابان ری نزاع خونینی به راه انداختند که در این واقعه جوان ۲۴ ساله‌ای کشته شد.در این ماجرا محسن - ۲۴ ساله - مجروح شد که پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.
پس از این واقعه در نخستین تحقیق از همه افرادی که در نزاع دسته‌جمعی شرکت داشتند، بازجویی شد تا اینکه پلیس جوانی به نام سجاد را به عنوان عامل قتل شناسایی کرد.
سجاد در بازجویی‌ها به کارآگاهان دایره جنایی گفت: ساعتی قبل از درگیری شخصی به نام عارف با من تلفنی تماس گرفت و مدعی شد که با دخترعمویم رابطه نامشروع دارد که من نیز با شنیدن این حرف عصبانی شدم و از او خواستم برای روشن شدن موضوع همدیگر را ببینیم.البته این موضوع را با دوستانم نیز در میان گذاشتم و بعد با هم در پارک کوثر واقع در خیابان ری قرار گذاشتیم. عارف هم وقتی شنید که ما چند نفر هستیم با دوستان خود که شمشیر به دست بودند به پارک کوثر آمدند و ما هم چاقو به دست گرفتیم. حدود ساعت ۷ شب بود که درگیری شروع شد.
در جریان زد و خورد من با چاقویی که در دست داشتم ناخواسته باعث مرگ محسن شدم که قصد میانجیگری در میان نزاع‌کنندگان را داشت. البته افراد دیگری هم در جریان نزاع حضور داشتند که به محسن ضربه زدند.بدین‌ترتیب اسماعیل ۲۳ ساله، محمدرضا ۲۶ ساله و احسان ۲۳ ساله نیز که در نزاع حضور داشتند دستگیر شدند که بر‌اساس نظریه پزشکی قانونی ضربه چاقوی سجاد باعث مرگ قربانی شده بود.بنابراین سجاد راهی زندان شد و سایر متهمان نیز به قید ضمانت آزاد شدند.
صبح دیروز نیز «سجاد» برای محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد که در این جلسه دادگاه شاهدان نزاع هم حضور داشتند و همگی سجاد را عامل قتل محسن معرفی کردند.
سجاد نیز در حضور قاضی عبداللهی تمامی اتهاماتش را پذیرفت و در پایان جلسه از خانواده مقتول (اولیای دم) که تقاضای قصاص داشتند خواست او را ببخشند. قضات دادگاه نیز در پایان جلسه برای صدور رأی وارد شور شدند.
 
کلمات کلیدی : قتل+متهم به قتل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۰۹:۴۲:۲۹
خیلی راحت قتل می کنند، یعنی با درگیری مشکل دوستی با دختر عموت درست شد؟ آخه آدم عاقل مشکلی هم داشته باشه با گفتگو حل میکنه، نه درگیری، در ضمن دختر عمو خودش پدر مادر برادر داره و ناموس آنهاست، به پسر عمو چه ربطی داره؟معلومه در این داستان قاتل شیر شده جلوی دوستانش، حالا به قصاص فکر کرده بود قاتل؟؟ (3896363) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۰۹:۴۷:۵۵
خدا به داد معلمانی برسد که به اینها درس میداند ...... (3896375) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.