توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445315
چرا دولت بیش از ۱۰۲ بار از رسانه‌ها شکایت کرده؟ + پاسخ انصاری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت که شکایت دولت از رسانه‌‌ها «موردی» است و چیز خاصی نیست.

به گزارش تسنیم، اخیراً برخی از سایت‌های خبری از میزان بالای شکایت دولت از رسانه‌ها خبر داده بودند. این در حالی است که رئیس‌جمهور و و برخی از وزرای دولت بخصوص وزیر فرهنگ ارشاد وقت و فعلی بارها از اعتقاد راسخ دولت به مقوله آزادی بیان و آزادی انتقاد از دولت سخن گفته بودند.  وب‌سایت نسیم‌آنلاین نیز در یک گزارش تحلیلی به سراغ بعضی از مسولان رسانه‌هایی رفته بود که دولت از آنان شکایت کرده بود. این گزارش اضافه کرده بود که دولت یازدهم و دستگاه‌ها و مجموعه‌های وابسته به آن تاکنونی بیش از 102 بار از 12 رسانه شکایت کرده‌اند.

خبرنگار ما، از حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس‌جمهور در این زمینه سوال کرد و گفت که علیرغم شعار دولت برای آزادی نقد، چرا این میزان شکایت از رسانه‌ها در دولت یازدهم بالاست؟  انصاری پاسخ داد:‌ «نه!،‌ اگر موردی پیش بیاید انجام می‌شود و مورد خاصی نیست.»

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد تعداد شکایت‌ها بسیار بیشتر از آنچیزی است که ذیل شعارها و اعلام‌های مسئولان دولت انتظار می‌رفت، اظهار داشت:‌ خیر، اینگونه نیست.
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۲:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ ۲۳:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۱ ۰۹:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۱۲:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۷:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۱ ۱۵:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۲/۱۸ ۰۹:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : مجید انصاری + شکایت دولت از رسانه‌‌ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.