توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305743
شش تن قربانی سیل در کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۳
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از ۱۴۰۰ تن در سیل هشت استان کشور خبر داد و گفت که در پی این حادثه شش تن کشته شده و یک تن نیز مفقود شده است.

حسین درویشی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل از روز پنجم آبان ماه آغاز شده و برابر آخرین آمارها تا عصر دیروز هشت استان آذربایجان شرقی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، لرستان و خوزستان متاثر از سیل و آبگرفتگی هستند.

وی با بیان اینکه به حدود ۴۰ شهر و شهرستان از این هشت استان خساراتی وارد شده است، گفت: ۳۹۰ امدادگر هلال احمر در قالب ۱۱۰ تیم عملیاتی در این استان ها حضور دارند که برابر آخرین آمارها تا عصر دیروز به ۱۴۰۰ تن امدادرسانی کرده اند. درویشی همچنین از اسکان اضطراری ۷۲ تن خبر داد و گفت: ۲۲ تن نیز به مناطق امن انتقال داده شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه یک تن نیز در سیل ایلام مفقود شده است، اظهارکرد: متاسفانه برابر آمارهای ما شش تن نیز در پی سیل جان خود را از دست داده اند که سه تن در استان لرستان و سه تن نیز در استان ایلام دچار حادثه شده اند. وی اضافه کرد: همچنین ۲۰۰ تخته پتو، ۲۰ تخته موکت، ۱۵۰ قوطی کنسروجات، ۵۰۰ قرص نان و ... نیز میان حادثه دیدگان توزیع شده است.
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۴:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۹:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۰:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۵ ۱۳:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۷:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۲:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۰:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۱۱:۵۱
 
۱۳۹۴/۰۸/۰۸ ۰۹:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : امدادگر ، امداد و نجات ، امدادرساني ، سیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.