نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391441
هواپیمایی تابان مسافران تهران و تبریز را سرگردان کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹
از ابتدای تابستان امسال به کرات شاهد تأخیرهای طولانی مدت در پروزارهای فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد بوده‌ایم و هم‌اکنون مسافران مقاصد تهران و تبریز هواپیمایی تابان در این فرودگاه به علت تأخیر بیش از ۲ ساعت سرگردان هستند.

به گزارش تسنیم، مسافران شرکت هواپیمایی تابان به مقاصد تهران و تبریز در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد سرگردان و مسئولان این شرکت پاسخگو نیستند و زمان مشخصی نیز برای این ۲ پرواز تعیین نشده است.

پرواز شماره ۶۲۵۱ هواپیمایی تابان از مشهد به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد را برای فرود در مهرآباد ترک کند هنوز مسافران را پذیرش نکرده و زمان انجام آن نامعلوم است.

همچنین پرواز شماره ۶۲۸۹ همین هواپیمایی نیز قرار بود ساعت ۷ صبح امروز مشهد را به مقصد تبریز ترک کند که با وجود پذیرش مسافران هنوز زمان پرواز آن مشخص نیست.

این موضوعات در حالی است که شرکت هواپیمایی در صورت بیش از ۲ ساعت تأخیر در انجام پرواز باید به مسافران خود خسارت پرداخت کند اما هیچ مسئولی از خطوط هوایی تابان در فروگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پاسخگوی مسافران سرگردان نیست.

تأخیر بلند مدت پروازها در تابستان گذشته در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به کرات تکرار شده که زمینه‌های ناراحتی و عصبانیت مسافران را فراهم کرده است.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه، هواپیما، تاخیر، مسافر
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۱:۱۷:۱۵
متاسفانه هیچ مسئولی هم در این زمینه پیگیری نمیکند و وقت مردم هم اصلا برایشان ارزش ندارد (3932554) (alef-3)
 
یوسف
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۷:۴۵:۱۷
ضمن عرض سلام. ما دیروز برای ساعت 8 بلیط داشتیم، وقتی به فرودگاه رسیدیم گفتند که پرواز ساعت 4 بوده و رفته است!! هواپیمایی زاگرس بود. تا به حال چنین چیزی ندیده بودم. گفتند که باید آژانس تلفن می کرد و اطلاع می داد. (3933187) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.