نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411782
جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای داخلی/پراید،تیبا،سمند و ۴۰۵ در پایین‌ترین سطح کیفیت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲
در جدیدترین ارزیابی کیفی خودروها، پرتیراژترین محصولات داخلی شامل پراید، تیبا، سمند، پژو پارس، پژو ۴۰۵ و همچنین برخی مدل‌های خودروهای چینی ام‌وی‌ام و لیفان در پایین‌ترین سطح کیفیت نسبت به دیگر خودروها قرار گرفتند.

به گزارش فارس، در مهر ماه 95 تعداد 78 هزار و 816 دستگاه خودرو سبک در کشور تولید شد که 94 درصد از این تولیدات به خودروهای سواری و 6 درصد دیگر خودروهای وانت اختصاص داشته است.

خودروهای سبک تولیدی کشور در مهرماه شامل 34 مدل خودرو درگروه سواری و 7 مدل در گروه وانت بوده است که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته‌اند.

سواری:
در گروه سواری، خودروهای پژو 206 و آریو به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص داده‌اند.

وانت:
در گروه وانت نیز خودروهای وانت نیسان دوگانه سوز و وانت دیزل زامیاد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید را به خود اختصاص داده‌اند.

در ارزیابی کیفی خودروهای تولید مهرماه، پرتیراژترین محصولات داخلی شامل پراید، تیبا، سمند، پژو پارس، پژو 405 و همچنین برخی خودروهای چینی مانند ام‌وی‌ام 110، ام‌وی‌ام 550 و لیفان ایکس33 در پایین‌ترین حد کیفیت نسبت به دیگر خودروها قرار گرفته‌اند.

متن کامل گزارش را می توانید از اینجا مطالعه کنید.
 
کلمات کلیدی : خودرو، کیفیت خودرو
 
شهروند
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۳:۲۱:۱۵
با بررسی امار ارائه شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد در ماههای گذشته در خصوص ارتقای کیفیت خودرو های داخلی !! میتوان امار دقیق و خالی از اشتباهات اماری را از خدمات بعد از فروش تعمیرگاههای مجاز کسب کرد که به حقیقت نزدیک تر بوده و مبین سردرگمی مشتریان در زمان مراجعه به تعمیرگاههای مجار هستند بدلیل استفاده از قطعات فاقد کیفیت در خودروهای تولیدی ......... (4007889) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.