توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425499
یورش ده‌ها صهیونیست به قبله نخست مسلمانان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۰
منابع فلسطینی از یورش ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست به قبله نخست مسلمانان خبر دادند.

به گزارش تسنیم، شهرک‌نشینان صهیونیست صبح امروز یکشنبه تحت حمایت شدید نیروهای ویژه و پلیس رژیم صهیونیستی از سمت باب المغاربه اقدام به هتک حرمت مسجد‌الاقصی کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از منابع محلی، شماری از خاخامهای یهودی نیز شهرک‌نشینان صهیونیست را در جریان تعرض به مسجد‌الاقصی همراهی می‌کردند. صهیونیست‌ها اقدام به قدم‌زنی در محوطه‌های مختلف مسجد‌الاقصی کرده و خاخام‌ها توضیحاتی به آنان در مورد معبد دروغین و افسانه‌های یهود ارائه می‌دادند.

این در حالی است که شمار زیادی از نمازگزاران و طلاب علوم دینی از ساعات اولیه امروز یکشنبه در محوه های مسجد الاقصی حاضر شده و مانع از گشت‌زنی صهیونیست‌ها در داخل مسجد‌الاقصی شدند.

در همین راستا، عناصر سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی خدیجه خویص شهروند فلسطینی ساکن قدس را بازداشت و به مرکز تحقیق مسکوبیه در قدس انتقال دادند.

لازم به ذکر است که تعرض به مسجد الاقصی به اقدامی روزمره برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است و رژیم صهیونیستی هم از این تعرضات رسما حمایت می‌کند تا در نهایت طرح شوم خود مبنی بر تقسیم زمانی و مکانی مسجد‌الاقصی را به اجرا بگذارد.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+مسجدالاقصی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.