توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406120
توصیه فراکسیون زنان مجلس به روحانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰
فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس‌جمهور خواستار الزامی‌کردن انتخاب مدیران ارشد وزارتخانه‌ها از میان زنان توانمند کشور در آستانه ترمیم کابینه شدند.

به گزارش ایلنا، در نامه اعضای فراکسیون زنان مجلس خطاب به حسن روحانی آمده است:
جناب آقای حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با اهدای سلام و آرزوی توفیق
همانطور که مستحضرید مجلس دهم شورای اسلامی با رأی شایسته ملت ایران و حضور ۱۷ زن به‌عنوان نمایندگان منتخب ملت، رشد قابل توجهی را نسبت به گذشته برای حضور زنان در مجلس فراهم آورد.

این امر نشان‌دهنده اعتماد مردم به زنان در جایگاه وکلای ملت است، بنابر این موضوع فوق مستلزم پیگیری مطالبات و انتظارات زنان بوده و با عنایت به نظر حضرتعالی به حضور آنان در عرصه‌های مختلف و مشارکت آنان در رشد و توسعه کشور حضور موثر زنان را در مناصب مدیریتی ضروری و لازم می‌دانیم.

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با یادآوری آنچه که حضرتعالی در موقع انتخابات به آن اشاره کرده و نقش زنان را در ساختار قدرت الزامی دانسته‌اید، لازم می‌داند در این برهه حساس و در آستانه انتخابات که به ترمیم کابینه روی آورده‌اید با الزامی کردن انتخاب معاونت‌ها و مدیران ارشد وزارتخانه‌ها از میان زنان توانمند کشور بارقه امید را در دل آنان ایجاد کرده و یکی از مطالبات بحق حوزه زنان را جامه عمل بپوشانید.
 
کلمات کلیدی : فراکسیون زنان+روحانی+ترمیمم کابینه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.