توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419748
جدیدترین آمار فروش فیلم‌های اکران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
هفته گذشته به دلیل تعطیلات، سینماها با اقبال چندانی مواجه نشد اما با اکران جدید فیلم‌ها، سینماها پایان هفته خوبی را تجربه کردند.

به گزارش فارس، در هفته گذشته به دلیل شهادت ائمه و سوگواری رحلت حضرت رسول (ص) سالن های سینما هفته تعطیلی راپشت سر گذاشتند. اما روز گذشته فیلم ها با اقبال مواجه شدند و فیلم «سلام بمبئی» در میان فیلم های اکران شده با استقبال مواجه شد این در شرایطی است که اکثر سالن های سینما را در اختیار دارد و فیلم های دیگر اکران سالن هایشان در اختیار این فیلم قرار گرفته است. فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» فیلم سه بعدی که در جشنواره سئول نیز موفق به دریافت جایزه شد نیز به همراه «شرفناز» اکران شد. 

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های دفتر گفت: فیلم «فروشنده» با 15 میلیارد و 700 میلیون تومان به اکران خود ادامه می دهد. فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» سرگروه خود را از دست دارد اما در تهران وشهرستان 27 سالن در اختیار دارد و به فروش 1 میلیارد و 470 میلیون تومان دست یافت. فیلم «متولد 65» به فروش 1 میلیارد و 20 میلیون تومان رسید. 

وی درباره فیلم «یتیم خانه ایران» گفت: فیلم به فروش 560 میلیون تومان رسیده است اما فروش فیلم در دانشگاه ها و سیستم سینما سیار با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و تا بهمن ماه 30 سرور سینما سیار برای نمایش این فیلم رزرو شده است. اقبال دانشجویان نسبت به این فیلم بسیار خوب بود و ممکن است مخاطب سینمارو کمتر این فیلم را انتخاب کند اما مخاطب دانشجو با فیلم ارتباط خوبی برقرار کرده و تاکنون در این سیستم به فروش 200 میلیون تومان دست یافته و فروش کل فیلم 760 میلیون تومان است. که به مراتب افزایش خواهد یافت. 

سرتیپی ادامه داد: فیلم سینمایی «سلام بمبئی» ظرف یک روز نمایش به فروش 600 میلیون تومان رسید که برای اولین روز فروش بسیار خوبی است. 

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: فیلم مشکل گیتی ظرف هفته گذشته به دلیل تعطیلات ایام سوگواری دیده نشدوعملا فیلم ظرف روز گذشته در سالن های سینما به درستی به نمایش درآمد و هم اینک 20 سالن در اختیاردارد و در تهران 115 میلیون تومان فروش داشته است. 

دفتر پخش نورتابان فروش فیلم سینمایی «نفس» را 820 میلیون تومان اعلام کرد. این فیلم سالن هایش را با اکران فیلم «سلام بمبئی» از دست داده است. 

فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره فروش «سیانور» گفت: فیلم هم اینک با فروش 2 میلیارد و 580 میلیون تومان در تهران و شهرستان  روبرو شده است . 

بنابراین گزارش، براساس فروش مکانیزه فیلم های «فرار از اردو» با فروش 40 میلیون و 876 هزار تومان، «لاک قرمز» با فروش 17 میلیون و 224هزار تومان (ظرف یک روز نمایش)، «جنجال در عروسی» (ظرف یک روز نمایش) با فروش 9 میلیون و 850 هزار تومان ، «شرفناز» (ظرف یک روز نمایش) 71 هزار تومان و «آس و پاس» با فروش 2میلیاردو 220 میلیون و 289 هزار تومان مواجه شد. 
 
 
کلمات کلیدی : آمار فروش+سینما+اکران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.