نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471408
واکنش ایران به عملیات تروریستی در بلوچستان پاکستان
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی به کاروان مسئولین دولتی در ایالت بلوچستان پاکستان که به کشته و مجروح شدن دهها تن انجامید را محکوم و با دولت، ملت و بازماندگان این جنایت ابراز همدردی کرد.

به گزارش تسنیم، بهرام قاسمی اظهار داشت: گسترش فزاینده اقدامات تروریستی و بی ثباتی کل منطقه طراحی و  دسیسه بدخواهانی است که منافع خود را در ناامنی کشورهای اسلامی تعریف و از گسترش آن سود می برند.


قاسمی تاکید کرد:  همان گونه که بارها اعلام داشته ایم، مبارزه با این پدیده شوم با شعار و گفتار و کلام صِرف میسر نخواهد شد و ریشه کن ساختن آن به یک اراده و عزم جدی و اقدام موثر  و در چارچوب همکاری همگانی و تلاش آنانی که به جدّ قصد مبارزه با این فجایع بشری را دارند، نیازمند است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بطور مکرر در مورد این وضعیت دشوار، خطرناک و رو به فزونی در برخی کشورهای همسایه هشدار داده و آمادگی خود را برای هر گونه همکاری مشترک اعلام داشته و اعتقاد راسخ دارد که نمی توان در یک استاندارد چند گانه و در ائتلاف های کاملا سیاسی با مروجین واقعی ترور و خشونت، به این اقدامات ضد بشری خاتمه داد.
 
کلمات کلیدی : ایران+عملیات تروریستی+بلوچستان پاکستان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۰۷:۱۵:۳۱
ایران باید فکری به حال امنیت مرزهایش با پاکستان بکند زیرا پاکستانی ها از تامین امنیت کشورشان عاجز هستند (4344637) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.