توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414302
پرچم ایران روی دست کی‌روش نقش بست/ هواداران ایران به یاد پورحیدری + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه بی‌امان تیم ملی ایران را تشویق می‌کنند و بی‌صبرانه منتظر آغاز دیدار حساس تیم ملی برابر سوریه هستند.

به گزارش ایسنا از مالزی، در حالی که قرار بود دیدار تیم ملی ایران فوتبال ایران برابر سوریه در چارچوب مسابقه‌های انتخابی جام جهانی روسیه از دقایقی دیگر آغاز شود این دیدار به دلیل وضعیت بد آب و هوایی با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز خواهد شد.

در همین حال تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه که حدود هزار نفر هستند یکصدا تیم ملی را تشویق می‌کنند و هر گاه کارلوس کی‌روش را می‌بینند، با صدای بلندتر نام او را صدا می‌زنند.

اکنون کارلوس کی‌روش برای بازدید از وضعیت زمین چمن به داخل زمین مسابقه آمده و وضعیت را بررسی می‌کند.

ملی‌پوشان فوتبال ایران پس از دقایقی که در تونل ورزشگاه منتظر بودند وارد زمین شدند و شروع به گرم کردن خود کردند.

در عین اینکه تماشاگران ایرانی حضور دارند حدود ۲۰ هوادار سوریه با پرچم بزرگ این کشور در دست حضور دارند و تیم‌شان را تشویق می‌کنند.
بارش باران در ورزشگاه تانکو عبدالرحمان تقریبا متوقف شده اما همچنان نور رعد و برق از دور دست‌ها مشخص است و این احتمال وجود دارد که هر لحظه بارش باران از سر گرفته شود.

کارلوس کی‌روش برای افزایش اتحاد تیمی و نشان دادن علاقه خود به ایران پرچم ایران را روی کف دست خود نقش کرده است.

هواداران تیم ملی فوتبال ایران که برای تشویق این تیم در دیدار برابر سوریه به سرمبان آمده اند، تصویر بزرگی از مرحوم منصور پورحیدری را با خود به ورزشگاه تانکو عبدالرحمن آورده اند تا یاد او را گرامی داشته باشند. 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+مقدماتی جام جهانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.