نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414303
کی‌روش خطاب به نماینده فیفا: به برگزاری بازی در ورزشگاه عبدالرحمان افتخار می‌کنی؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۹
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به انتقاد از نماینده ژاپنی فیفا پرداخت.

به گزارش ایسنا، پس از فراهم نشدن شرایط مساعد برای برگزاری دیدار ایران و سوریه و تاخیر 30 دقیقه‌ای برای شروع این دیدار، کارلوس کی‌روش با حضور در زمین ورزشگاه عبدالرحمن، نزد "گوکو" نماینده‌ ژاپنی فیفا رفت که در حال بررسی وضعیت ورزشگاه بود و خطاب به او گفت: برای تو احترام زیادی قائلم اما آیا به تایید این ورزشگاه افتخار می‌کنی؟

کی‌روش خطاب به ناظر فیفا ادامه داد: آیا به برگزاری بازی سوریه و سنگاپور در ورزشگاه عبدالرحمان افتخار می‌کنی؟ مهم‌ترین اصل برای سازمانی که در آن مشغول به کار هستی در درجه اول حفظ سلامت بازیکنان است اما آیا به این کارت افتخار می‌کنی که این ورزشگاه را تایید کرده‌ای؟
 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+مقدماتی جام جهانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۵ ۲۰:۴۹:۵۶
این بنده خدا کی روش باید وظایف مسلم فدراسیون نشینها را هم بعهده بگیره. موافقت انفعال گونه فدراسیون فوتبال با این ورزشگاه با کدام توجیه عقلی صورت گرفته؟ یا اینکه بخودمان بقبولانیم که برای فدراسیونی ها فوتبال و مسابقات و برد و باخت و جام جهانی محلی از اعراب ندارد و اصلآ برایشان مهم نیست و متاسفانه شواهد نسان از این حقیقت تلخ دارد. (4018028) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۰۰:۰۳:۱۲
مثلا کفاشیان مرد شماره دو AFCهست و دریغ از سرسوزنی عرضه وغیرت! (4018186) (alef-3)
 
مازندرانی
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۰۷:۱۷:۲۳
مشاهده فرمودید سوری ها چگونه با بازیکنان ایرانی برخورد میکردند.ای نمک نشناسها (4018279) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.