توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440709
موافقت کمیسیون تلفیق با افزایش بودجه دفاعی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۸
کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶، یک میلیارد و سیصد میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای تقویت بنیه دفاعی برای سال آینده مصوب کرد.

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به جلسات امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه عصر امروز(دوشنبه، 11 بهمن) این مجوز داده شد که مبلغ یک میلیارد و سیصد میلیون دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی برای تقویت بنیه دفاعی کشور در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قرار گیرد.

وی افزود: در بخش دیگری از جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه 96 به دولت اجازه داده شد در جهت افزایش و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات که دریافتی‌شان ماهانه کمتر از بیست میلیون ریال است، براساس آیین‌نامه اجرایی که توسط سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری دستگاه‌های ذی ربط تهیه و به تصویب دولت می‌رسد، اختصاص دهد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96، تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه، به منظور تأمین و نوسازی تجهیزات فنی، توسعه کمی و کیفی برنامه‌های تولیدی فاخر اجازه داده شد که معادل یکصد میلیون دلار از محل منابع صندوق توسعه ملی در اختیار سازمان صداوسیما قرار گیرد.

 
 
کلمات کلیدی : کمیسیون تلفیق ، بودجه دفاعی، بودجه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.