توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296567
بیشترین مراجعان سایت همسان گزینی ازدواج
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۴۵
مدیر طرح ملی همسان گزینی گفت: دختران متولد دهه ۵۰ و آقایان متولد دهه ۷۰ بیشترین مراجعان سایت همسر گزینی هستند.

به گزارش مهر، زهره حسینی شمار ثبت نام کنندگان در سایت همسان گزینی را تاکنون ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: البته تمام مراحل ثبت نام این افراد به پایان نرسیده است.

حسینی افزود: از این تعداد ثبت نام کننده، هشت درصد، سابقه ازدواج قبلی داشته اند.

مدیر طرح ملی همسان گزینی افزود: از مدت اجرایی شدن این طرح تاکنون، چهار هزار و ۵۰۰ معرفی و ۱۴۰ مورد ازدواج رخ داده است.

حسینی اظهار داشت: متولدین دهه ۶۰، دهه ۵۰ و دهه ۴۰ و پس از آن متولدین دهه ۷۰ از بیشترین مراجعان به سایت همسان گزینی هستند؛ ضمن اینکه زنان و مردان متولد دهه ۶۰ به یک میزان در سایت ثبت نام کرده‌اند.

وی میزان استقبال ثبت نام کنندگان از سایت همسر گزینی از زمان رونمایی این سایت (۲۵ خرداد امسال) را زیاد ارزیابی کرد و در خصوص تفاوت طرح همسان گزینی تبیان با سایر سایت های همسریابی گفت: ارتباط نداشتن دختران و پسران در سایت، وجود افرادی به عنوان معرف ازدواج، امنیت و حفاظت از اطلاعات دو طرف، رایگان بودن و راستی آزمایی اطاعات ثبت شده در سایت از جمله وجه تفاوت ها به شمار می آید.

مدیر طرح ملی همسان گزینی افزود: سایت‌های دیگری نیز در این زمینه راه اندازی شده‌اند و اعلام کرده‌اند که دارای مجوزهای لازم برای ارائه این نوع خدمات هستند. لذا اعلام می‌کنیم که هر مجموعه دیگری که بتواند در این زمینه فعالیت مناسبی داشته باشد مجوزهای لازم را داشته باشد و مورد تایید نظام و حاکمیت باشد، ما کاملا آماده همکاری با این مجموعه ها هستیم و از هم افزایی در این زمینه کاملا استقبال می‌کنیم.

وی گفت: یکی از موارد ابهامی که در رسانه‌ها نسبت به طرح همسان گزینی اعلام شده است بی اعتمادی عمومی نسبت به اینگونه فعالیت‌هاست که در میان خانواده ها وجود دارد.بدیهی است پس از فعالیت‌های سایر سایت‌های همسریابی غیرمجاز که منجر به آسیب‌های بسیاری در جامعه شده است ؛ نوعی منفی نگری و بدبینی نسبت به این موضوع در اذهان وجود داشته باشد. نکته قابل توجه در این زمینه آن است که مقایسه طرح همسان گزینی با سایر سایت‌های همسریابی از اساس نادرست است چرا که همسان گزینی تبیان دارای تفاوت های اساسی چه در تعاریف خود و چه در عملکرد است.

مدیر طرح ملی همسان گزینی در ادامه، ترویج ازدواج پایدار و موفق را هدف اصلی طرح همسان گزینی اعلام و تاکید کرد: در نظر نداریم تنها به افزایش آمار ازدواج توجه کنیم، غربالگری و روند پیگیری ازدواج طرفین از برنامه‌های ما به شمار می آید.

حسینی از رونمایی سایت همسان گزینی در استان اصفهان طی هفته گذشته خبر داد و افزود: در حال انجام کارهای ابتدایی برای رونمایی از این سایت در استان خراسان نیز هستیم.
 
کلمات کلیدی : دانستنیها+ازدواج+سایت همسان یابی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.