توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462328
گزارش بحران ریزگردها در دستور کار مجلس
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
گزارش کمیسیون انرژی مجلس در خصوص بحران اخیر ریزگردها در خوزستان هفته آینده در دستور کار نمایندگان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده خود میزبان وزرای بهداشت و راه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خواهند بود.

ادامه رسیدگی به لایحه هوای پاک، طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد، طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب‌های کشور نیز از دیگر دستورکارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

نمایندگان در جلسات هفته بعد خود لایحه معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین ایران و کره، لایحه استرداد مجرمین بین ایران و کره و طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل‌ونقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش نحوه اجرای ماده 70 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، گزارش بحران اخیر ریزگردها و قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان نیز در دستور کار هفته آینده مجلس خوهد بود.

نمایندگان در جلسات هفته آینده خود همچنین گزارش تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزاد و میزان انطباق آن با اهداف پیش‌بینی شده برای این مناطق در پنج سال اخیر را بررسی خواهند کرد.
 
کلمات کلیدی : ریزگردها+خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.