توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400425
ائتلاف متجاوز سعودی: حملات صنعا کار ما نبود!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
ائتلاف متجاوز عربی به رهبری عربستان در یمن با وقاحت تمام روز شنبه در بیانیه‌ای هر گونه دست داشتن این ائتلاف را در حملات هوایی در صنعا رد کرد.

به گزارش ایسنا، ائتلاف متجاوز عربی در این بیانیه مدعی شد که هیچ عملیاتی در مکان فاجعه انجام نداده است و باید به دنبال دلایل دیگری بود.

این ائتلاف گفت، با همکاری کارشناسان آمریکایی درباره انفجار در مجلس عزاداری در صنعا تحقیق خواهد کرد و امروز (یکشنبه) بیانیه‌ها و اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر می‌کند.

همچنین منابع ائتلاف سعودی به خبرگزاری رویترز مدعی شدند: حملاتی که به سالن عزاداری در صنعاء شده و بیش از 700 یمنی کشته و زخمی شده‌اند کار ائتلاف سعودی نیست!

این منابع ادعا کردند: طبق آنچه که فرماندهی عملیات ائتلاف تاکید کرده است چنین عملیاتی اصلا در این منطقه صورت نگرفته است!

یکی از منابع ائتلاف به رویترز مدعی شد: ائتلاف چنین گزارش‌هایی را شنیده است و مسلما ممکن است دلیل دیگری داشته باشد و باید به دنبال دلایل دیگری برای این واقعه بود.  ائتلاف پیشتر نیز از حمله به  چنین تجمعاتی اجتناب می‌کرد و هرگز مقر عزداری را هدف نگرفته است.
 
کلمات کلیدی : تجاوز عربستان+یمن+جنایات آل سعود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.