نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387278
ممنوعیت تردد خودرو بدون معاینه فنی در تهران از 15 شهریور
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۵
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران با اشاره به اینکه اجرای طرح ترافیکی کاهش از ابتدای مهرماه آغاز می شود گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی که از تاریخ ۱۵ شهریور وارد محدوده ترافیکی زوج و فرد شوند، پیامک ارشادی دریافت می کنند.

سید نواب حسینی منش روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پیامک های ارشادی(هشدار برای لزوم گرفتن معاینه فنی) تا اول مهرماه همزمان با آغاز طرح ترافیکی کاهش برای مالکان خودروهای متخلف ارسال می شود.

وی اظهار کرد: در این پیامک های ارشادی به رانندگان توصیه می شود تا پایان شهریورماه برای دریافت معاینه فنی به مراکز ۱۳ گانه معاینه فنی در پایتخت مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای مهر ماه نیز، با ورود خودروهای فاقد معاینه فنی به محدوده زوج و فرد پیامک اعمال قانون تخلف و ثبت جریمه ۵۰۰ هزار ریالی خودرو برای مالک ارسال می شود.

طرح «کاهش» به منظور کاهش آلودگی هوای پایتخت از اول مهرماه جاری اجرا و بر اساس آن،در مرحله نخست اجرای این طرح داشتن معاینه فنی برای همه خودروهایی که در سطح شهر تردد می کنند الزامی است.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی با اشاره به افزایش مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی اظهار کرد: این مراکز در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۷.۳۰ تا ۱۶.۱۵ فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه پیش از این مراکز معاینه فنی در روزهای پنجشنبه تا ساعت ۱۳ خدمات ارائه می دادند یادآور شد: به دلیل حجم زیاد مراجعه کنندگان، ساعت فعالیت این مراکز در روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۳ به ۱۶.۱۵ افزایش یافت.

حسینی منش با بیان اینکه تا پایان شهریور ماه هر جمعه چهار مرکز معاینه فنی خدمات ارائه می کنند گفت: جمعه دوازدهم شهریور ماه چهار مرکز معاینه فنی شمال تهران از ساعت هشت تا ۱۴ فعال هستند.
وی افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه ستاد مرکزی معاینه فنی از مراکز موجود و طول صف به صورت آنلاین مطلع شوند.
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی شهر تهران اظهار کرد: علاوه بر آن شهروندان می توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۲ طول صف مراکز را مشاهده و با ارسال کد مرکز آدرس آن مرکز را دریافت کنند.
 
کلمات کلیدی : طرح زوج و فرد+طرح ترافیک+محدوده طرح ترافیک+معاینه فنی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۰۵:۵۸:۵۹
سیستمشون اشکال داره معاینه فنی های پارسال را نشان نمی دهد -حالا یک دزدسر تازه و دل مشغولی و گرفتاری جدید برای مردم با راه اندازی ناقص یک سیستم درست می کنند که هزینه اتلاف وقت و ریالی ان را باید مردم بدهند -اخرش هم فوقش می گن ببخشین (3914105) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.