نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470375
جمعی از معلولین: آقای روحانی وعده هایتان برای حل مشکل معلولان چه شد؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
جمعی از معلولین در نامه ای خطاب به مردم  از عدم تحقق وعده های آقای روحانی رییس جمهور برای حل مشکلات معلولین گلایه کردند .
متن نامه به شرح زیر است :

ملت شریف ایران
 با سلام

در آستانه انتخابات لازم دیدم تا صدای خود را به گوش مردم عزیز ایران برسانیم باشد که کمکی به تصمیم گیری در این امر خطیر نماید.

جناب آقای روحانی در سال ۱۳۹۲ و در کارزار انتخابات وعده هایی به جامعه معلولین دادند از جمله اجرای قانون استخدام ۳٪ معلولین.

با کمال تاسف اعلام می‌کنیم که آقای روحانی پس از به قدرت رسیدن و در طول ۴ سال دوره ریاست جمهوریشان هیچ مشکلی را از جامعه معلولین بر طرف ننمودند و این وعده ها در حد شعار باقی ماند که مشخص نمود تنها برای کسب رای، ما را مخاطب قرار دادند نه برای خدمت.

دوره ریاست جمهوری آقای روحانی بدترین دوره برای جامعه معلولین بود.

جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهور از شما سپاسگزار می‌شویم که بفرمایید در دوره ۴ ساله خود چه کار مفیدی برای ما معلولان انجام داده اید؟

در آخر نکته تیره دیگری را از کارنامه شما باستحضار هموطنان می رسانم و آن اخراج سردبیر روزنامه ایران سپید، ۴۸ ساعت پس از انتقاد از شما در سال  92 است.

این نامه  صرفآ جهت آگاهی دادن به مردم عزیز ایران بوده تا راهنمایی باشد برای انتخابی درست و درد و دلی بود که شاید در این ایام صدایش از دیوار های بلند و ضخیم دفتر رئیس جمهور بگذرد.
 
 
کلمات کلیدی : معلولین +روحانی+وعده های روحانی+انتخابات96
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۲:۴۰:۴۸
دولت حرف! (4329175) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۳:۲۳:۴۷
نه تنها برای تصویب قانون جدید هیچ تلاشی نکردند -قانون قبلی را هم بلا اثر کردند (4329338) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.