نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 364850
واکنش فرزند شهید همت به سخنان روحانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۸
فرزند شهید همت به سخنان یکشنبه شب رئیس جمهور درباره آزادی رسانه‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، حسن روحانی در ضیافت افطار با جمعی از اصحاب رسانه گفته بود: ما به آزادی مطبوعات، رسانه‌ها و قلم در ایران اسلامی افتخار می‌کنیم،در مسایل ملی، منافع حزبی و جناحی معنایی ندارد، به اندازه رسانه‌های حامی دولت، حضور رسانه منتقد منصف هم ضروری و مفید است و ...

محمد مهدی همت، فرزند شهید همت در واکنش به این سخنان رئیس جمهور با نامه سرگشاده‌ای خطاب به وی در فضای مجازی نوشت: جناب آقای رئیس جمهور، چرا بخاطر نامه سفارت عربستان از اینجانب شکایت و بنده را به دادسرای امنیت احضار کردید؟

وی در پی نوشت این نامه هم نوشته: بنده فقط چند نکته را به نیت امر به معروف بیان کرده بودم و متن نامه، تایید آن حرکت نبود.از طریق دستگاه بالاتر موضوع را حل و فصل کرده و به دادسرای فوق نرفتم، اما هنوز منتظر معذرت‌خواهی دوستان می‌باشم.
 
کلمات کلیدی : شهید همت، حسن روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۰۱:۱۰:۵۸
ز طریق دستگاه بالاتر موضوع را حل و فصل کرده و به دادسرای فوق نرفتم، عجب پس پارتی بازی میکنی جناب همت (3775338) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.