توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436896
بیمه ایران فرآیند ارزیابی خسارت پلاسکو را آغاز کرد
شرکت سهامی بیمه ایران فرآیند ارزیابی و رسیدگی به حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکودرخیابان جمهوری تهران را آغاز کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۰
به گزارش  روابط عمومی بیمه ایران، رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران به همراه مدیر بیمه های آتش سوزی این شرکت از ساعات اولیه بروز آتش سوزی در محل وقوع آن حاضرشده و فرآیند رسیدگی به این حادثه را آغاز کردند.

محسن پورکیانی با اشاره به اینکه حادثه آتش سوزی درساختمان قدیمی پلاسکو تهران که منجربه مصدومیت تعدادی ازشهروندان و آتش نشان شد بسیار دردناک است، افزود:‌ این شرکت خسارات وارده به آن دسته از واحدهایی که تحت پوشش بیمه ایران هستند را از هم اکنون آغاز و درکوتاه ترین زمان ممکن به ذینفعان پرداخت خواهد کرد.

وی درباره مسئولیت جانی شرکت متبوعش دراین حادثه نیز، اظهار داشت:‌ به طور حتم چنانچه واحدهای تجاری این ساختمان قدیمی دارای این پوشش باشند از آن محل خسارت وارده به مصدومان و حادثه دیدگان را پرداخت خواهیم کرد.

ساختمان پلاسکو تهران ساعت 7:59 صبح امروز (پنجشنبه) دچارآتش سوزی شد و در ساعت 11:30 به دلیل گسترش وسرایت آتش سوزی به صورت عمودی فروریخت.

دراین حادثه 37 نفر دچار مصدومیت شده که به سرعت به مراکز درمانی انتقال داده شدند و 30 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

ساختمان پلاسکو تهران درسال 1340 در 17 طبقه به بهره برداری رسید.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران+بیمه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.