توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296199
رفیق‌دوست: نه برجام و نه فرجام مشکل ما را حل نمی‌کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۵
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز ۸۵ درصد اقتصاد کشور دولتی و تنها ۱۵ درصد آن در اختیار مردم است گفت: تا حجم اعظم اقتصاد کشور در اختیار مردم قرار نگیرد، نه رفع تحریم‌ها، نه برجام و نه فرجام مشکل ما را حل نمی‌کند.

محسن رفیق دوست در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی در رابطه با عملکرد دولت یازدهم اظهار داشت: امیدواریم عملکرد دولت یازدهم بهتر شود اما هنوز که کلید روحانی، بسیاری از درها را باز نکرده است. وی ادامه داد: من طرفدار روحانی هستم و به همین دلیل است که امیدوارم کلیدش درها را باز کند. وی با بیان اینکه دولت باید کارها را به مردم واگذار کند، تصریح کرد: در حال حاضر ۸۵ درصد از اقتصاد کشور دولتی و ۱۵ درصد آن در اختیار مردم است در حالیکه این رویه باید بالعکس شود.

به گفته رفیق دوست اقتصاد دولتی مانع رشد اقتصادی کشور است و به همین دلیل دولت باید از رویارویی با اقتصاد پرهیز کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر مقایسه عملکرد دولتهای نهم و دهم با دولت یازدهم گفت: عملکرد دولت فعلی با دولتهای نهم و دهم قابل مقایسه نیست.
 
کلمات کلیدی : رفیق‌دوست،فرجام ،برجام ، دولت نهم، دولت دهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.