توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363347
حکم رئيس رسانه‌ملي برای فيروزي
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵
رئيس رسانه ملي در حكمي مهندس برنا فيروزي را به سمت مشاور اجرايي خود و رئيس حوزه رياست سازمان صدا و سيما منصوب كرد.

به گزارش مهر، در حكم علي عسگري به مشاور اجرايي و رئيس جديد حوزه رياست رسانه ملي آمده است: با توجه به نقش كليدي و مؤثر حوزه رياست در انسجام بخشي به اداره رسانه ملي، انتظار مي رود ضمن نظارت و هماهنگي بر اموراجرايي سازمان در راستاي سياست هاي ابلاغي و مداقه درآسيب هاي فعلي ونيازهاي آتي مجموعه به منظور ارتقا سطح كار آمدي ستاد مديريت سازمان و راهبري ارتباطات درون وبرون سازماني همت گماريد. شناخت سازماني وتجربيات خوب شما در سال هاي گذشته، پشتوانه ارزشمندي در اين مسئوليت مهم مي باشد.

مهندس برنا فيروزي دانش آموخته فني دانشگاه صدا وسيما وكارشناس ارشد رشته مديريت رسانه ازمديران جوان و با سابقه در سازمان صدا وسيما است. كه در سال ۹۳ موفق به اخذ نشان كشوري به عنوان مدير منتخب جهادي شده است. از جمله سوابق نامبرده مي توان به مديركل فني صدا، مديركل سيستم هاي توليد و پخش، مدير پروژه هاي فني و مهندسي صدا وسيما در خارج از کشور، عضو هيأت مديره شركت صوتي و تصويري سروش و عضو هيأت امناء صندوق بازنشستگي در رسانه ملي اشاره كرد.

همچنين در اين حكم رئيس سازمان صدا وسيما از خدمات ارزشمند جناب آقاي مسعود گرجي در مدت تصدي مسئوليت حوزه رياست قدرداني كرد.
 
کلمات کلیدی : صداوسیما+علی عسکری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.